S20FE alınır mı?

Bütçe
12 bin TL
Bende burada öneri üzerine S20 FE aldım kesinlikle alınır sağlam telefon fotoğraf vs çektiğimde herkes bu telefon ne diye soruyor :D

Kendinden üst telefonlarla kamera karşılaştırmasını izlediğimde bazı arkadaşlarım belli yerlerde pahalı telefonla karıştırdılar. Ek olarak şu an Redmi'yi kafamda eledim ama A52 yide düşünüyorum sizce hangisi daha iyidir?

Bu fiyatta efsane bir telefondur kendisi. Tabii eğer güncelleme istiyorum diyorsanız Galaxy A34 diye de bir seçeneğiniz var.

Amma güç kamera olarak S20 FE Kesinlikle.

SD versiyonundan bahsediyorsak alınabilir.
Şahsen ağır oyun oynanmayacaksa Exynos 990'ı bile A34'e tercih ederim. Kamera gibi etkenlerde önde çünkü. Hatta Exynos'lu S20, Snapdragon'lı S20'den sensör nedeniyle gece çekimlerinde daha başarılı çekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SD versiyonundan bahsediyorsak alınabilir.

SD versiyonu hocam.

Şahsen ağır oyun oynanmayacaksa Exynos 990'ı bile A34'e tercih ederim. Kamera gibi etkenlerde önde çünkü. Hatta Exynos'lu S20, Snapdragon'lı S20'den sensör nedeniyle gece çekimlerinde daha başarılı çekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öneriler için teşekkürler. S20FE aldım hocam 30'unda gelecek inşallah dandik A02'den kurtuldum :D

SD versiyonu hocam.

Öneriler için teşekkürler. S20FE aldım hocam 30'unda gelecek inşallah dandik A02'den kurtuldum :D

Hayırlı olsun hocam bayağı güzel bir cihaz. Şahsen ben Huawei'den A52S'e geçtiğimde demiştim bundan sonra Samsung dışında telefon almam diye. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı