2022'de Windows 11'e geçilmesi mantıklı mı?

zerdecs

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba,

Windows 10 kullanıcısıyım, Windows 11'i geçen ay deneyimleme fırsatım oldu fakat aynı gün içinde tekrar 10'a geçiş yaptım, ilginç bir şekilde güncel oyunlarda hatalara sebebiyet veriyor, 2022 yılı içerisinde gelecek olan optimizasyonlardan sonra geçiş yapmak daha mantıklı sanırım?

Merhaba,

Windows 10 kullanıcısıyım, Windows 11'i geçen ay deneyimleme fırsatım oldu fakat aynı gün içinde tekrar 10'a geçiş yaptım, ilginç bir şekilde güncel oyunlarda hatalara sebebiyet veriyor, 2022 yılı içerisinde gelecek olan optimizasyonlardan sonra geçiş yapmak daha mantıklı sanırım?

Ben hiçbir sorun ile karşılaşmadım TPM hariç.

Sistemine göre değişir. İyiyse geç, ortaysa biraz daha bekle. Düşük SE Windows 10 da kal. Enterpsie kullanmıyorsan Enterprise'ye geç ( sistemin düşük SE )

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Valorant'ta FPS artıyor diyen var nasıl hatalara sebep oluyor.

Merhaba,

Zaten bu ay büyük güncelleme gelecek. Muhtemelen yükseltme yaptıysanız sorun yaşamışsınızdır gayet doğal. Format ile geçmenizi öneririm.
TPM 2.0 hatası ve GeForce NOW da hatırlayamadığım bir hata yüzünden giriş yapamıyordum

Bilgisayarınızın özellikleri nedir?

GeForce NOW da hatırlayamadığım bir hata yüzünden giriş yapamıyordum

Windows 11 ile alakası olduğunu sanmıyorum.
@Soft Donanım hocam üzülmeyin Rehber: NTLite ile Windows 11 Düzenleme ilacınız burada :D
Ayrıca @zerdecs seninde sistem, in düşükse ama illa Windows 11 kullanacağım diyorsan buyur

Ben yanlış bilgi verdiğiniz için "beğenmedim" ifadesi olmadığından üzgün attım.

Yeni konular

Geri
Yukarı