2022'de Windows 11'e geçilmesi mantıklı mı?

Sistemine göre değişir. İyiyse geç, ortaysa biraz daha bekle. Düşük SE Windows 10 da kal. Enterpsie kullanmıyorsan Enterprise'ye geç ( sistemin düşük SE )
win 11 e geçtiğim sistem 4 yıllık bir laptoptu, yakın zaman da yeni bir sistem aldım orta seviye, sisteme göre değiştiğini söylüyorsanız bu sistemde 11 e geçmeyi düşünüyorum fakat valorantta vesaire tpm hatası almaya devam eder miyim bilmiyorum

Windows 11'e geçtiğim sistem 4 yıllık bir laptoptu, yakın zaman da yeni bir sistem aldım orta seviye, sisteme göre değiştiğini söylüyorsanız bu sistemde 11'e geçmeyi düşünüyorum fakat Valorant'ta vesaire TPM hatası almaya devam eder miyim bilmiyorum

Eğer imzanızda yazan sistem için konuşuyorsanız BIOS üzerinden TPM ve Secure Boot açın almazsınız hata falan.

Sistemine göre değişir. İyiyse geç, ortaysa biraz daha bekle. Düşük SE Windows 10 da kal. Enterpsie kullanmıyorsan Enterprise'ye geç ( sistemin düşük SE )
Enterprise ev kullanıcıları için değildir. Ve sisteme bir sürü gereksiz servis yükleyip oyunlarda kasmaya yol açar. Yanlış bilgi vermeyin.

Enterprise ev kullanıcıları için değildir. Ve sisteme bir sürü gereksiz servis yükleyip oyunlarda kasmaya yol açar. Yanlış bilgi vermeyin.

İnternete yaz bakalım en hafif Windows 10 sürümü nedir diye? Herkes 2015 veya 2016 LTSB sürümü diyecektir ve o sürümlerde Enterprise sürümü oluyor. Asıl siz yanlış bilgi vermeyin ayrıca hizmetlerden rahatsızsan kapatırsın olur biter?

Birçok yeni yapılmış karşılaştırma videolarını izledim yani sistemden sisteme değişiyor ama Windows 11'e geçen arkadaşlarımın çoğu geri Windows 10'a geçti takılmalar, donmalar, FPS düşüşleri gereksiz hatalar vs. oluyormuş bence biraz daha bekleyebilirsin biraz daha toparlanması gerek.

İnternete yaz bakalım en hafif Windows 10 sürümü nedir diye? Herkes 2015 veya 2016 LTSB sürümü diyecektir ve o sürümlerde Enterprise sürümü oluyor. Asıl siz yanlış bilgi vermeyin ayrıca hizmetlerden rahatsızsan kapatırsın olur biter?
2015 teki tüm Windows 10 sürümleri gayet hafif. LTSB sürümlerinde çok fazla hizmet var ve bu yüzden ram kullanımı fazla. Hizmetleri kapatınca zaten Home sürümüne dönüşüyor. Neden uğraşmak yerine direk Home kurmasın ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı