2022'de Xbox One Serisi alınır mı?

Kuzenim ya Xbox One veya PS 4 ben ise Xbox One S 2 TB almayı planlıyorum (yazın). PC işinden vazgeçtim laptopu sadece işlerim için kullanacağım. Series S alasım vardı fakat 512 GB'ın 200 GB küsurunu Xbox OS alıyor. 1 TB versiyonu olsaydı çalışıp onu alırdım muhtemel. Xbox One oyunları ne zamana kadar çıkacak? 2022'de alınır mı?

Oynamayı planladığım oyunlar;

FPS
- Battlefield Serisi
- PUBG
- CoD Serisi

Simülasyon, Spor ve Yarış
- Farming Simulator Serisi
- Forza Motorsport ve Horizon Serisi
- NFS Serisi
- PES Serisi
- FIFA Serisi

Ve kafama uyan hikayeli oyunlar.

Eğer sıfır Series S 1 TB veya 2 TB varsa atın link :D.
Knk Xbox özel oyunları iyi olmuyor Sony muhteşem oyunlar yapıyor ve her çıkan oyun PS4 geliyor ps5 çıktı diye PS4 göz ardı edilmiş değil yani oyuzren mümkünse bütçenizi PS4 ten yana kullanın mümkünse ben PC ciyim ama konsol alsam kesin Sony den yana olurdum ve şuan okadat iyi oyunlar cikariyorlarki pcye gelmesini dört gozel bekliyorum
Peki PS4 veya One S'de SSD alabilir miyim? HDD + SSD şeklinde.
Dediğim gibi PS4 alin bütçeniz varsa pro alın her oyun geliyor ve her yeni çıkan oyunda PS4 te soyle bir dezavantaj çok pahalı oluyor oyunlar

Knk Xbox özel oyunları iyi olmuyor Sony muhteşem oyunlar yapıyor ve her çıkan oyun PS4 geliyor ps5 çıktı diye PS4 göz ardı edilmiş değil yani oyuzren mümkünse bütçenizi PS4 ten yana kullanın mümkünse ben PC ciyim ama konsol alsam kesin Sony den yana olurdum ve şuan okadat iyi oyunlar cikariyorlarki pcye gelmesini dört gozel bekliyorum

Dediğim gibi PS4 alin bütçeniz varsa pro alın her oyun geliyor ve her yeni çıkan oyunda PS4 te soyle bir dezavantaj çok pahalı oluyor oyunlar

Hocam konudaki mesajları lütfen okuyun forumda çok fazla yanlış bilgilendirme yapılıyor. PS5 çıkışından sonra Sony tarafından konsol özel 10 oyun çıktı ve bunların 6 tanesi PS4'e gelmedi. PS4'e de çıkan 4 oyun Nioh, DLC tadında Miles Morales ve indie çapındaki Kena ve Godfall. Bunların çoğu 2020'ye daha yakın tarihlerde çıkmıştı zaten. 2022 için ise açıklanmış 5 tane özel oyun var, Sony PS4'e son güzelliğini yaparak 3 tane ana oyununu getirecek, diğer exclusive oyunlar yine PS5 özel olacak. En fazla Sifu-Kena-Godfall gibi Epic Storeda 50-60 lira olan boyutlarda süreli özel oyunlar gelecektir bu saatten sonra PS4'e. 2023 için planlanan ana exclusive oyunlar da PS4'e gelmeyecek. Yani yazdığınız şekliyle "her oyun geliyor" gibi bir şey kesinlikle yok.

Hocam benim tavsiyem hem XBOXcular hem PSciler katılacaktır önce bir ps4 alın özel yapımları aradan çıkartın sonra onu satıp bir series s alın gamepass in tadını çıkartın (ps plus güncellendi fakat çok yeni olduğu için daha çok fazla oyun yok özel yapımlar var bir de ubisoft oyunları var o yüzden ben game pass ı daha iyi buluyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı