2022'de Xbox One S alınır mı?

One-One S alınmaz One X alınır yoksa pişman olursun tecrübeyle sabit.

Xbox One X 4K da 30FPS de daha net dokular daha net bir grafik verirken Xbox One S 900p de One X e göre kötü bir görüntü veriyor 1080p TV, monitör de 4K oynarsan da görüntü daha güzel olabilir aynısı yine 4K TV içinde geçerli ki Warzone da grafik kalitesi olarak da çok ciddi fark var ilk defa Warzone'a girdim One S ile dedim bune One X şu an TR de en F/P konsol modern konsollora 2 eksi özelliği bence Ray Tracing ve SSD bunları unutursak tasarım performans olarak çok güzel.

One S ile One Xin grafik farkını irdeleyene kadar Series S almak için daha önemli sebepler var. 30 FPS ile 60 FPS'in farkı çok bariz, 4K 30 yerine 1080P 60 FPS çoğu kişi için daha tercih edilebilir mesela. Daha da önemlisi One nesline oyun gelmeyecek, Microsoft desteği kesiyor en yakın çıkacak oyunları ile birlikte tamamen yeni nesile dönüyor.

One S ile One xin grafik farkını irdeleyene kadar Series S almak için daha önemli sebepler var. 30 FPS ile 60 FPS'in farkı çok bariz, 4K 30 yerine 1080p 60 FPS çoğu kişi için daha tercih edilebilir mesela. Daha da önemlisi One nesline oyun gelmeyecek, Microsoft desteği kesiyor en yakın çıkacak oyunları ile birlikte tamamen yeni nesile dönüyor.

Series S 2. elde 5000-6000TL arası bende satışını yapıyorum Xbox One X ise ortalama 3000-3500 One S piyasasıda zaten 2500-3000 oldugu için 500TL koyup One X alması her türlü yararına.

Geri
Yukarı