2023 ilk 3 ayda çıkacak oyunlardan hangilerini oynayabileceksiniz?

Her çıkan oyun en az 400TL ile çıktığı için hiçbiri.

Ben de söyleyeyim. Last of Us Part 1 ve Resident Evil 4 Remake oynayacağım. Star Wars evrenine hakim olmadığım için oyun konusunda acelem de yok, Hogwarts Legacy ise Harry Potter evrenini sevmediğim için yine acelemin olmadığı oyunlardan. Forspoken'a bakmayacağım bile. Dead Space'in Remake'i çok farklı olmayacak gibi. O yüzden çok istersem orijinali oynarım olmadı EA Play Pro ile 150TL'ye işi kapatırım. Hem EA Play Pro'da Star Wars'ta olacağı için o da halledilmiş olur. System Shock'un fiyatı hakkında bilgim yok ona duruma göre bakarım. Forest'ı tek başıma oynamam fakat muhtemelen oynayacak arkadaşta bulamam. Atomic Heart ise Callisto Protocol vakası yaşanmasın diye özellikle beklerim.

Bu yıl için olan en büyük oyun beklentim Silent Hill 2 yönünde fakat Steam sayfası bile erişime açıldığı halde oyunun ne zaman çıkış yapacağı belirli değil.

Bu listede yer alan oyunlardan ise Dead Space ve Resident Evil 4 diyebilirim.

Bu yıl için olan en büyük oyun beklentim Silent Hill 2 yönünde fakat Steam sayfası bile erişime açıldığı halde oyunun ne zaman çıkış yapacağı belirli değil.

Bu listede yer alan oyunlardan ise Dead Space ve Resident Evil 4 diyebilirim.
Tam bir korku seversiniz galiba hocam.

Geri
Yukarı