2023 Ocak ayında PC fiyatları nasıl olur?

Daha fazla  
Arkadaşlar babam maaşı ocağın 1'inde vereceğini söylüyor. 6300'e 5 4600G'li APU sistem almayı istiyorum. Babama bugün vermesini istedim ocakta zam olur dedim ama vermiyor. Sizce ocağın 1'inde 6300 TL olan bir kasa ne kadar zam alır?

Arkadaşlar babam maaşı ocağın 1'inde vereceğini söylüyor. 6300'e 5 4600G'li APU sistem almayı istiyorum. Babama bugün vermesini istedim ocakta zam olur dedim ama vermiyor. Sizce ocağın 1'inde 6300 TL olan bir kasa ne kadar zam alır?
Ocağın 1'inde direk zam geleceğini düşünmüyorum Ocağın 2'inde zam gelebilir. Gelirse eğer 8-9k olabilir.

Üzülüyorum be arkadaş, lise hayatım boyunca hiç güzel bir laptopum pcim olmadı hep coreduo falan idare ettim hiç oyun oynayamadim hep eski küçük oyunları oynardım, işin kötü yanı her şey daha kötüye gidiyor.

Sosyal medyadan Avrupa'daki çocuklari görünce çok üzülüyorum aşırı 10 gün çalısıp alıyorlar. Bizse sefalete mahkum olmanın bu ülkenin kaderi olmuşcasına inandırılmaya mı çalışıyoruz bilmiyorum.

Ama biz hep ikinci sınıf ürünler alıyoruz örnek olarak
Acer Nitro var Predator var
HP Victus Pavilion var HP Omen var
Dell G15 var Dell alien var
Bu laptoplar yurt dışında hafta sonu dondurma satarak alabileceginiz laptoplar.
Biz almaya calissak bir şey bizi engelliyor anlamıyorum.

Hocam Türkiye gibi bir yerde ithalat yükselse de düşse de illa zam gelir mâlüm milletimiz kazıklamayı çok seviyor.
Ryzen 5 4600G APU sistemi daha yüksek fiyata satamazlar. O stokları bitirip yeni nesil sistemlerde fiyatları arttıracaklardır.

O sistem için fiyat yükseltirlerse almayın. Kimse de almaz zaten. Bir süre sonra mecburen indireceklerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı