2023 şampiyonlar ligi finaline gidecek misiniz?

RayTracing

Hectopat
Yer
Silikon Vadisi
Daha fazla  
UEFA'nın geçen aylarda yaptığı açıklamada şampiyonlar ligi finalinin 2 sene üst üste Türkiye'den alınması üzerine 2023 finalinin Atatürk olimpiyat stadında yapılmasına karar verdi. Bilet satışlarının maç tarihinden 3 ay önce satışa açılması bekleniyor.
Şu anda 2023 finalinin tahmini bilet fiyatlarına göz attım ve en ucuz bilet (kale arkası) 100€ (yaklaşık 1600₺) ve en pahalı bilet (basın tribünü) 500€ (yaklaşık 8000₺)Bu fiyatlar göz önünde bulundurulacak olursa Türkiye'de de ciddi bir ilgi görmesi mümkün. Özellikle kale arkası biletler satışa çıktığı saatten itibaren 1 saat içinde tükenebilir diğer biletler ise 12 saat içerisinde tamamen bitecektir muhtemelen.
Açıkçası Messi seneye PSG'de kalır ve PSG final oynar ise fiyatı ne olursa olsun yakalayabildiğim an bileti alacağım çocukluğumdan beri tek hayalim Messi'yi canlı izlemekti onu da gerçekleştirmeden ölmek istemiyorum. Aranızdan gelmeyi düşünen varsa birlikte gidebiliriz yani bu arada benim için de iyi olur :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla ben futbolla çok ilgilenmem de sen öyle diyince bir messi ronaldo görmek fena olmazdı diye düşünmeye başladım :D

Biraz gereksiz hızlı bir hype durumu olmuş sanki burada :D Bir sonraki seneden bahsediyorsunuz ve Türkiye'de yaşadığınızı unutuyorsunuz. Messi PSG'de kalsa bile, Mbappe 99% gideceği için PSG bu sene göremediği finali bir daha göremeyecektir. Lakin Messi Fanboyu olan biri olarak Mbappe'nin verdiği katkının 20%'sini veremiyor PSG'de. Barcelonadaki Messinin 5%'i felan bile değil.

Şampiyon Bayern LayLayLayLayLayLayLayLayLay
1620907077864.png

Vallahi ben futbolla çok ilgilenmem de sen öyle deyince bir messi ronaldo görmek fena olmazdı diye düşünmeye başladım :D

Ronaldo Bayerne City'e falan gitmediği sürece final görmesi imkansız
Biraz gereksiz hızlı bir hype durumu olmuş sanki burada :D Bir sonraki seneden bahsediyorsunuz ve Türkiye'de yaşadığınızı unutuyorsunuz. Messi PSG'de kalsa bile, Mbappe 99% gideceği için PSG bu sene göremediği finali bir daha göremeyecektir. Lakin Messi Fanboyu olan biri olarak Mbappe'nin verdiği katkının 20%'sini veremiyor PSG'de. Barcelonadaki Messinin 5%'i felan bile değil.
Türkiye'de yaşamak ile alakasını tam çözemedim Türkiye'de bu parayı çok rahat verebilecek milyonlarca insan var?
Biraz gereksiz hızlı bir hype durumu olmuş sanki burada :D Bir sonraki seneden bahsediyorsunuz ve Türkiye'de yaşadığınızı unutuyorsunuz. Messi PSG'de kalsa bile, Mbappé 99% gideceği için PSG bu sene göremediği finali bir daha göremeyecektir. Lakin Messi Fanboyu olan biri olarak Mbappé'nin verdiği katkının 20%'sini veremiyor PSG'de. Barcelona'daki Messinin 5%'i falan bile değil.

Neymar Barcelona'dan ayrıldıktan sonra müthiş MSN üçlüsü dağılmış oldu ilk sene Messi ve Suarez in yanına dembele transferi ile güçlendirme yapılmaya çalışıldı fakat dembele Neymar'ın verildiğinin 5 de birini bile veremeyince işler yolunda gitmemeye başladı ardından iniestanin ayrılığı ile birlikte Barcelona için işler daha zor hale geldi ama önemli olan nokta Neymardan gelen 222 milyon €nun boş transferler ile çöp edilmesi idi sonraki senelerde hep Messi ve Suarez e dayalı bir sistemle oynayan Barcelona onlar da gidince iyice çöküşe geçmeye başladı ama xavi ile birlikte umarım eski günlerine dönerler nerede o 2004 2005 2006 yıllarındaki Barcelona...
Merhaba hocam bugün tarih 23.05.2022 ve Mbappe rekor bir ücret karşılığında PSG de kaldı seneye göreceğiz bakalım kim final oynayacak.

Son düzenleme:
ben 15 yaşındayım lise 2 ye gidiyorum ve bu finalin İstanbul da oynandığını öğrendiğim an çok mutlu oldum ve sizin gibi en çok istediğim finale gitmekti öğrenciyim ve kendi paramla almam imkansız fakat babam bu parayı karşılayacak durumda derslerim oldum olalı çok kötü ve babam bir öğretmen olduğu için en çok istediği şey derslerine başarılı olmamdı bana bugüne kadar ders konusundan başka hiçbir şey için kızmadı acaba bu sene kendimi değiştirip derslerimi düzeltsem benim için bilet alır mı en çok istediğim şey

UEFA'nın geçen aylarda yaptığı açıklamada şampiyonlar ligi finalinin 2 sene üst üste Türkiye'den alınması üzerine 2023 finalinin Atatürk olimpiyat stadında yapılmasına karar verdi. Bilet satışlarının maç tarihinden 3 ay önce satışa açılması bekleniyor.
Şu anda 2023 finalinin tahmini bilet fiyatlarına göz attım ve en ucuz bilet (kale arkası) 100€ (yaklaşık 1600₺) ve en pahalı bilet (basın tribünü) 500€ (yaklaşık 8000₺)Bu fiyatlar göz önünde bulundurulacak olursa Türkiye'de de ciddi bir ilgi görmesi mümkün. Özellikle kale arkası biletler satışa çıktığı saatten itibaren 1 saat içinde tükenebilir diğer biletler ise 12 saat içerisinde tamamen bitecektir muhtemelen.
Açıkçası Messi seneye PSG'de kalır ve PSG final oynar ise fiyatı ne olursa olsun yakalayabildiğim an bileti alacağım çocukluğumdan beri tek hayalim Messi'yi canlı izlemekti onu da gerçekleştirmeden ölmek istemiyorum. Aranızdan gelmeyi düşünen varsa birlikte gidebiliriz yani bu arada benim için de iyi olur :D
100 euro gibi fiyatlar fazla düşük değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı