2023 Temmuz'da Windows 11'e geçilir mi?

bora3529

Centipat
Merhaba. Ben yeni sistem topladım ve Windows 10 mu kurmalıyım yoksa Windows 11 mi kurmalıyım bir türlü karar veremedim. İlk seferde kurup tekrar uğraşmak ve ekstradan format atmak istemiyorum, şu günlerde artık Windows 11 nasıldır? Geçilebilir mi? Sistemde RTX 4060 Ti ve R5 5600 var. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Merhaba. Ben yeni sistem topladım ve Windows 10 mu kurmalıyım yoksa Windows 11 mi kurmalıyım bir türlü karar veremedim. İlk seferde kurup tekrar uğraşmak ve ekstradan format atmak istemiyorum, şu günlerde artık Windows 11 nasıldır? Geçilebilir mi? Sistemde RTX 4060 Ti ve R5 5600 var. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Sistemin iyi, çoğu sorun çözulmus. Bence geçmende bir sorun yok.

Ben baya bir önce başladım tahmini 10-11 ay olmuştur şu ana kadar ilk haftada bir iki hata aldım ondan sonra herhangi bir performans kaybı/hata ile vs karşılaşmadım geçilir.

Geçilir. Stabil ve gayet iyi.

Teşekkür ederim :)

Geçilir bir sıkıntısı yok.

Teşekkürler.

Sistemin iyi, çoğu sorun çözulmus. Bence geçmende bir sorun yok.

Tek merakımda oydu aslında, sorunlar çözülmüşse geçmek daha mantıklı. Teşekkürler :)

Geçilebilir denedim ben fakat sistemimle uygun olmadığı için geri Windows 10'a döndüm W11 tavsiye ederim.

Tamamdır, teşekkür ederim.

Teşekkürler.

İlk çıktığından beri kullanıyorum gayet güzeldi şimdi çok daha güzel oldu. Windows 10 devri bitti.

Sanırım öyle, herkes memnun. Teşekkürler :)

Uzun zamandır kullanıyorum, şu zamana kadar ufak tefek hatalar dışında çok büyük sorunlarla karşılaşmadım. Bence geçebilirsin.

Geçmeye karar verdim, teşekkür ederim :)

Ben bayağı bir önce başladım tahmini 10-11 ay olmuştur şu ana kadar ilk haftada bir iki hata aldım ondan sonra herhangi bir performans kaybı/hata ile vs karşılaşmadım geçilir.

Geçmeye karar verdim, size de teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı