Çözüldü 2023 yılında eldeki cihazlar satılıp PS4 Pro alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enterprise_1071

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mordor
Daha fazla  
Meslek
Mühendis sayılır
Arkadaşlar merhaba. Elimdeki cihazları satıp PS4 Pro almak istiyorum, sizce mantıklı mı?

Xbox 360 Slim + vault koruması + 4 adet kol.
Xbox 360 kollarını PC'ye bağlamak için orijinal aparat.
Xbox One Gears of War 5 limited Edition gamepad.
Monster Pusat Clutch (faturalı garantili)
2 adet bsp D3 gamepad
PSP 3004

God of War Ragnarok ve Spider-Man 2 oynayıp satıp yerine Xbox Series S almak istiyorum bu arada. Hesaplarıma göre sırasıyla 3.000₺, 700₺, 1.500₺, 900₺, 600₺, 1.000₺ yani 8.200₺ yapıyor. Ne diyorsunuz sizce satabilir miyim? Alabilir miyim? Mantıklı bir iş mi yapıyorum? Xbox 360'ı sömürdüm, duygusal bir bağım da var aslında ama kardeşimin arkadaşlarında PC yerine hep PlayStation var ve onlarla rahat rahat oyun oynasın istiyorum. Yoksa eskimiş de olsa RTX 2060 sistemim var evde.

Zamanında 20 dolar verip aldığım Vault kasa görselini ekliyorum.

618SCX+3bOL._AC_SX679_.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merak edenler için veya bu konuya denk gelebilecek arkadaşlar için söylüyorum. 4.500 Türk lirasına 1 TB PS4 Slim aldım. Series S konusunda şöyle bir sorun yaşadım. 300 GB hafızası var sadece ve bu hafızada, orijinal hard disk arttırıcı olmadan arttırılmıyor. O cihazın fiyatı da Series S ile aynı para. Çok ciddi aynı para bu arada hatta ikinci ellerde daha pahalı :D

Eski oyunları USB 3.0 harici disk takarak oynayabiliyorsunuz ama bir anlamı yok bence. Yeni çıkan oyunların hepsi Series S'e optimize çıkıyor bu optimize çıkmış bu oyunları sadece orijinal hard diskten oynayabiliyoruz maalesef. Taktığınız harici haddisk depolamaya yarıyor sadece.

Seneye GTA 6 çıktığında 200 GB'ı geçkin olacaktır. Bu da şöyle demek oluyor ben başka oyun kuramayacağım konsolun içine :D Forza Horizon 5 ve GTA 6 aynı anda yüklü olamıyor konsolda :D

Eğer Series S'in 1 TB modeline param yetse onu alırdım lakin 4.500 Türk lirasını iyi değerlendirdim gibi hissediyorum.

Xbox 360 ilk çıktığında da aynısını yapmışlardı. İlk kasa ya komple boştu ya da 4 GB ile geliyordu. Hafızasını arttırmak isterseniz anlaşmalı firmalardan hard disk alıyordunuz :DMicrosoft böyle işleri seviyor maalesef :D
Hocam 4500'e nasıl aldınız çok uyguna almışsınız.

Kardeşimin arkadaşı satıyordu ondan aldım. Arkadaşımda 500 GB Slim modelini 5.000'e satıyordu. Bu paralara elden bulunabiliyormuş. Mağazalar çok pahalıya satıyor.

Sahibinden de insanlar bilerek piyasa yükseltiyor bu kanıya vardım en sonunda ama birkaç kişiyle konuştum normal senin gibi insanlardı sadece konsollarını satıyorlardı onlarda 5.000 - 5.500 fiyat bandına indirdik ama tanıdık bulunca ondan aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı