2023'te PS4 Pro 1TB satıp Xbox Series S alınır mı?

spancer

Kilopat
Kek günü
Daha fazla  
PS4 Pro 1TB + 2 DualShock 4 + 1 Astro A50 kulaklık + 1 adet DS4 şarj istasyonu ve yanında 4 adet oyun. Bunları satıp Series S almak ne kadar mantıklı olur? PS4 Pro piyasası çok yükselmiş. PS4 eski nesil bir cihaz olduğu için yeni nesile geçilmesi ne kadar mantıklı olur?

PS4'e belli bir sureden sonra oyun gelmeyeceğini dusunursek gelecek açısından mantıklı fakat PS'e özel oyunları oynuyorsan Xbox'a gecince boşluğa düşebilirsin. Zevk meselesi yani, agirlikli olarak FIFA, CoD vs. oynuyorsan dusunmeden gec.

Bana göre Xbox alın hem daha güncel hem Activion'da Microsoft'a katılacak gibi hem Game Pass sistemide ucuz tek sıkıntısı GoW falan oynayamazsın ama bana göre Xbox alınır.

Bence xbox alacaksanız series x alın. S’in hafıza çok küçük. Ben de almıştım daha önce. Ama Xbox tarafında hâla PS tarafı gibi oyunlar yok. Hatta yanından geçecek bir exclusive oyun bile yok bana göre. Ama mesela diyorsanız ki ben sadece COD oynarım Fifa oynarım başka da bir şey oynamam. O zaman Series S ideal

Bence Xbox alacaksanız Series X alın. S'in hafıza çok küçük. Ben de almıştım daha önce. Ama Xbox tarafında hâla PS tarafı gibi oyunlar yok. Hatta yanından geçecek bir exclusive oyun bile yok bana göre. Ama mesela diyorsanız ki ben sadece CoD oynarım FIFA oynarım başka da bir şey oynamam. O zaman Series S ideal.

Aslında exclusive oyunların çoğu artık geliyor PC'ye arkadaşın PC'de iyiyse PC'den oynar hem de Xbox Series S aldığına pişman olmaz böylesi oyunları oynamak istiyorsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı