2023 yılında S20FE alınır mı?

Bütçe
10000-12500TL
Memnun musunuz artıları eksileri neler size göre?
Hocam bu konuya yazdığım son mesajdan 2 gün sonra gidip Teknosa'dan aldım. İlk 1 hafta bataryası sıkıntılı geçti kendini ayarlıyormuş çünkü cihaz birde ısınması baya fazla oldu ilk kurulumları yaparken. Ondan sonraki haftalarda pil optimize oldu daha iyi ekran süreleri almaya başladım. Kamerası güzel, şuan telefonu babam kullanıyor o yüzden fotoğraf atamayacağım sanırım. Ön kamerası pek iyi gelmedi bana ama idare ediyor. Tasarım olarak elde tutuş hissiyatı güzel, arka kapak plastik olsada iyi bir plastiği var. Ben bu telefona 60 Hz ekranlı bir telefondan geçtim resmen bir devrim yaşadım 120 Hz kullanınca. Ekran parlaklığı 800 nit, güneş altında görebiliyorsunuz ama aşırıda parlak değil yani 1000 nit olsa fena olmazmış, ayrıca ısındığı zaman parlaklığını kendi kısıyor bu güneşli bir ortamda küfredilecek bir özellik oluyor. Son olarak oyun kısmına değinirsek, PUBG akıcı ayardan, HDR'a kadar 60 FPS, FHD ayarda 45-50 FPS alıyorum. Isınma var ama el yakacak kadar olmuyor. Umarım kafanızdaki soruları çözebilmişimdir🙂

6GB ram yeterli geliyor mu? Aklıma tek takılan konu bu oldu.
Şuanlık yeterli. En yüksek sistem isteyen oyun bile 2,5-3 GB RAM kullanıyormuş zaten. Çok bir sorunu olacağını zannetmiyor ileridede.

Yeni konular

Geri
Yukarı