2023 yılında uzaya çıkabilir miyiz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çıkarız da çıkıp da ne yapacağız? Önce ülkedeki açlık sorununu mu çözsek mesela? @FurkanxdTR yanlış ne dedim? Hemen yanımızda ay sonunu zor getiren insanlar var. Arkadaş siz neden bana inatla kızgın atıyorsunuz? :D
Açlık gibi basit sorunu çözmek için uzay projeleri mi durcak? İnsanlar adi maalesef.

Çıkarız da çıkıp da ne yapacağız? Önce ülkedeki açlık sorununu mu çözsek mesela? @FurkanxdTR yanlış ne dedim? Hemen yanımızda ay sonunu zor getiren insanlar var. Arkadaş siz neden bana inatla kızgın atıyorsunuz? :D

Açlık ABD, Rusya, Çin, Hindistan da yok mu?

İşte bizim farkımız bu bu geri kafalılık yüzünden hep kaybedeceğiz. Instagram'da falan yorumları sinirden okuyamıyorum.
Bu tarz insanlar sürekli ülkesini küçük gördüğünden kaynaklı, bu tarz güzel haberleri gördükçe göğsüm kabarıyor ve Türk olduğum için gurur duyuyorum. O yüzden Instagram gibi platformlarda paylaşılan konuların yorum kısmına asla girmiyorum, sanki ülkeyi o tarz kişilere versek Amerika olacağız... En iyisi uzak durmak.
Ay'a çıkmak iyi de 50 yıl sonra çıkmamız?
''Geç olsun güç olmasın'' diye bir deyim var :) Ona bakarsak Nasa, SpaceX gibi şirketler hala uzayda keşif yapıyor. Biz de aralarına katılabiliriz, bu bize uzun vadede çok iyi avantajlar sağlar.

Ya arkadaşlar ben size yanlış anlaşıldığımı ve özür dilediğimi yazdıkça siz benim mesajımı daha çok alıntılıyorsunuz. Tamam bakın ben asla çıkmayalım demedim. Artık lütfen konu kapansın.

Bak sen şu Amerika'ya!
Ülkemiz şu duruma göre kat kat iyi, sırf vergiler çok diye bu tarz söylemleri yaptığınızı biliyorum. Hadi diyelim vergiler azaldı, devlet nereden para kazanacak? Senden aldığı vergi ile hizmet vermeye çalışıyor, tamam bazı yerde saçma harcamalar var ama yine de yapıyor mu? Yapıyor.
Lütfen şu açlık sorunu muhabbetini bırakın, bu ülkede kolay kolay kimse aç kalmaz. Aç kalan insanlar ise ya devlete sığınmaz ya da rezil olacağını düşünüp uzak durur ve sonucu devlete yansır.

Vergi konusunda evet fazla olduğu bir gerçek ama savunma sanayii bedava değil değil mi? Bu günler de geçecek. Elbet azalacak dişimizi sıkalım. Bakın terör olayları ne kadar azaldı bunlar bedava değil.
Vergi konusunda evet fazla olduğu bir gerçek ama savunma sanayii bedava değil değil mi? Bu günler de geçecek. Elbet azalacak dişimizi sıkalım. Bakın terör olayları ne kadar azaldı bunlar bedava değil.

Her gün 3-4 asker/sivil şehit olacağına bir süre biraz daha vergi ödemeyi yeğlerim şahsen.

Her gün 3-4 asker/sivil şehit olacağına bir süre biraz daha vergi ödemeyi yeğlerim şahsen.
bütün vergileri atıyım istersen þürkiyedeki :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı