2023 yılında Windows 11 kullanmak mantıklı mı?

Egeren

Centipat
Daha fazla  
RAM
16GB (2x8GB) DDR4 2933MHz
SSD veya HDD modeli
512GB SSD
Ekran kartı
Nvidia RTX2070 8GB GDDR6 256-Bit Refresh (2020)
İşlemci
Intel i7-10870H-2,20GHz Turbo Boost ile 5,0GHz
Merhaba. Windows 11 2023'e kadar yeni güncellemer aldı. Başka konu başlıklarında net bir cevap bulamadım. Sizce Windows 11 performans düşüşü ya da artış sağlar mı güncel olarak?

Performans olarak öyle çok da bir fark yaratmıyor. Kendin deneyimleyip karar vermen daha iyi olur.

Merhaba. Windows 11 2023'e kadar yeni güncellemer aldı. Başka konu başlıklarında net bir cevap bulamadım. Sizce Windows 11 performans düşüşü ya da artış sağlar mı güncel olarak?

Ben şu an kullanıyorum performans artışı veya düşüş olmadı ama 10'a göre bayağı stabil.

Windows 11, Windows 10'un süslenmiş hali bence. Daha modern arayüz dışında bir fark yok. İlk çıkan geliştirici sürümünden beri kullanıyorum (Haziran 2021). En ufak sorun yaşamadım. Performans olarak da fark yok. Geçmeni öneririm.

Ben şu an kullanıyorum performans artışı veya düşüş olmadı ama 10'a göre bayağı stabil.

Bazı konu başlıklarında ve sitelerde özellikle oyun içi değerlerde düşüş olduğu net olarak söyleniyordu birkaç sebep belirtilmişti ama sanırım güncellemelerle durum düzeltilmiş anladığım kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı