2023 Yılında Windows 7 kullanılır mı?

Yavuz YIlmaz

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
Asus Rog Strix GTX 1080 OC
Anakart
Z170 Tomahawk
İşlemci
I7 7700
Merhaba,

Şu günlerde değişik bir arayış içersindeyim ve Windows 7'ye dönmek istiyorum, ama şu an oynadığım oyunları açar mı bilmiyorum.
Eğer daha önce denemiş kişiler deneyimlerini paylaşırsa çok memnun olurum.

Merhaba,

Şu günlerde değişik bir arayış içersindeyim ve Windows 7'ye dönmek istiyorum, ama şu an oynadığım oyunları açar mı bilmiyorum.
Bence güzel sisteminizi win7 ile heba etmeyin

Merhaba,

Yeni nesil oyunların desteği yok diye biliyorum ve mazideki bir işletim sistemi kendisi. Neden Windows 10'da kalmıyorsunuz? Sürücü sorunuda var Windows 7'de.

Bence geçmenize gerek yok.
Sadece Windows 7 görünümü için geçmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba,

En aşağı Windows 8.1 öneririm ki onun da zamanı az kaldı 7 kadar destek sıkıntıları çekmesede yakında başlayacaktır Riot Games Valorant için mart ayı içerisinde 8.1 desteğini çekeceğini açıkladı.

Aslında windows 11'i denedim, memnun değildim ve windows 10'a geçtim ve hala böyle bir ağırlık var gibi hissediyorum. Bilmiyorum belki de özlemişimdir. Sadece oynadığım sayılı oyun var.
Rainbow six siege
Valorant
CSGO
Sons of the forest

Aslında Windows 11'i denedim, memnun değildim ve Windows 10'a geçtim ve hala böyle bir ağırlık var gibi hissediyorum. Bilmiyorum belki de özlemişimdir. Sadece oynadığım sayılı oyun var.
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.
Valorant.
CS:GO
Sons of The Forest.

Dediğim gibi Valorant desteği çekiyor Windows 7 ve 8.1'den

Valorant (desteğini çekecek) ve Sons.. Forest'i (Sadece Windows 10 destekliyor) oynayamazsınız. R6S ve CS:GO destekliyor. Fakat artık çok fazla hata dolu, doğru düzgün program desteği yok, önemli güncellemeleri el ile yapmanız gerekiyor falan.. Deneyecekseniz en az Windows 8.1

Yeni konular

Geri
Yukarı