2023 YKS 70 bin sıralama yapmak

yusufta

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba benim TYT netlerim 75 AYT de 16 17 bandında şu an 75 günde günde 10 11 saat çalışmayla ilk 70bine girilir mi? Bayağı bir konu kaldırıldı kaç bine girilebilir en iyi ihtimal?

Son düzenleyen: Moderatör:
TYT belki ama AYT için netlerini baya yükseltmen lazım. Sayısalsınız büyük ihtimalle, matematik AYT'de en az 30 NET civarı yapmanız lazım. Eğer sıkı çalışırsanız yapamayacağınız hiç bir şey yoktur.

Sadece AYT çalışacağım 16 17'lerden 55'lere çıkarmam gerekiyor en fazla kaça cikar

Sayısalım bu arada
Çıkılabilir 55'lere , 30 nete kadar çıkabilirsiniz AYT matematikte zaten en zor konular kaldırıldı. Fen kısmını pek bilmiyorum eşit ağırlıkçı olduğum için.

Knk daha 75 gün var ve matematikten 1 aylık konu kaldırıldı fen kısmında da hatrisayilir miktarda konu kaldırıldı günde 10 saat civarı bir çalışmayla 55lere çıkmak bu kdr zormu bu arada 2022sinavina göre 55 2022 sınavına kolay Bi sınavdı ortalama Bi sınavda 45ler yetiyor

Knk daha 75 gün var ve matematikten 1 aylık konu kaldırıldı fen kısmında da hatrisayilir miktarda konu kaldırıldı günde 10 saat civarı bir çalışmayla 55lere çıkmak bu kdr zormu bu arada 2022sinavina göre 55 2022 sınavına kolay Bi sınavdı ortalama Bi sınavda 45ler yetiyor
Dostum her şey gönlünce olur umarım ama günde 10 saat çalışabileceğini bile sanmıyorum. 15 netten 55 nete cikmak 75 günde çook zor çok.

Yeni konular

Geri
Yukarı