YKS sayısal 34 bin sıralama için tavsiyeler

Kimse

Kilopat
Makaleler
21
Prestij, gelir ve istediğim için diş istiyordum ama gelmiyor. Kıbrıs'ta yaşam pahalı da olsa üniversite daha ucuzmuş sanırım, henüz bir şey araştırmadım. Yığılma çok fazla, seneye de olmayacağının garantisi yok. Başka bölümlere pek sıcak bakmıyorum. Özel için düşünceleriniz veya yine de başka bölüm önerileriniz nelerdir? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adsız - Kopya.png

Hocam dişçilik bu sene bayağı düşebilir bence çünkü kontenjanlar artmış ve iş bulmak zorlaşmış deniyor ( kötülemek gibi oldu ama ). Olmazsa 1 sene daha çalışın bence. Zaten diş hekimliği okuyanlar prestij ve iyi gelir için yıllarca çalışıyorlar. 1 yıl daha fazla çalışıp istediğiniz bölüme girmeniz bence mümkün.

Hocam dişçilik bu sene bayağı düşebilir bence çünkü kontenjanlar artmış ve iş bulmak zorlaşmış deniyor ( kötülemek gibi oldu ama ). Olmazsa 1 sene daha çalışın bence. Zaten diş hekimliği okuyanlar prestij ve iyi gelir için yıllarca çalışıyorlar. 1 yıl daha fazla çalışıp istediğiniz bölüme girmeniz bence mümkün.
Ya riske atmak istemiyorum, bu yıl da yığılma çok oldu. Hiçbir denemede önüne geçemediğim iki arkadaşım da bu sınavda benden kötü yapmış, onları da düşününce biraz tedirgin oluyorum. Bingöl gelirse belki yatay geçişle başka üniversiteye geçiş de yapabilirim. Bu yıl maksimum 32-33k ile kapatır diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı