Çözüldü "2023 yükseköğretim kurumları sınavı başvuru eğitim bilgi güncelleme" nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SgokyoO

Centipat
Daha fazla  
Sınıf grubumuza YKS eğitim bilgisi güncelleme hakkında bir şey atıldı ve sınava ilk defa girdiğim için ne olduğunu tam olarak bilmiyorum. Bilen birisi anlatabilirse çok sevinirim. Sınıf grubunda da bilen kimse yok maalesef. Sayfa bu şekilde. Onaylamalı mıyım?

1687293919769.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
OBP puanı var ya onun onaylanması. Sistem kendi onaylıyor zaten diye biliyorum. Üstte yazıyor zaten ama hani bir şikayet vs varsa bildirin diye (OBP ile ilgili) açılmış bir başlık. Sınav sonucu öncesi herkesinki onaylanıyor zaten ama arada istisna olup doğru olmayanlar veya iki farklı OBP olur diye itiraz hakkı verilmiş. Kısacası bilgilerini onaylama yani, onayla geç. OBP 78 yazıyor, öyleyse sorun yok demektir.
OBP puanı var ya onun onaylanması. Sistem kendi onaylıyor zaten diye biliyorum. Üstte yazıyor zaten ama hani bir şikayet vs varsa bildirin diye (OBP ile ilgili) açılmış bir başlık. Sınav sonucu öncesi herkesinki onaylanıyor zaten ama arada istisna olup doğru olmayanlar veya iki farklı OBP olur diye itiraz hakkı verilmiş. Kısacası bilgilerini onaylama yani, onayla geç. OBP 78 yazıyor, öyleyse sorun yok demektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı