2023'te 2. el PS4 Slim 1 TB modeline 3000 TL verilir mi?

Klarnius

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, benim bir sorum olacaktı. Sahibinden'de gezerken PS 4 Slim 1 TB garantisi devam eden bir oyun konsolu gördüm ama fiyatı dikkatimi çekti 3000 TL gibi bir fiyatı vardı bende bir foruma sormayı düşündüm. Bu günlerde 3000 TL'ye böyle bir oyun konsolu olur mu? Sonuçta bu devirde oyun konsolları 6000 TL'den başlıyor. Cevap verirseniz sevinirim. İyi günler.

Merhaba, benim bir sorum olacaktı. Sahibinden'de gezerken PS 4 Slim 1 TB garantisi devam eden bir oyun konsolu gördüm ama fiyatı dikkatimi çekti 3000 TL gibi bir fiyatı vardı bende bir foruma sormayı düşündüm. Bu günlerde 3000 TL'ye böyle bir oyun konsolu olur mu? Sonuçta bu devirde oyun konsolları 6000 TL'den başlıyor. Cevap verirseniz sevinirim. İyi günler.

Hocam makine temiz mi? Uçak motoru gibi ötüyorsa temizlemek gerekebilir. Yoksa fiyat iyi.

Satanların çoğu bence gereksiz pahalı satıyor. Satan arkadaş belki gereksiz fiyatlar yerine uyguna koymuş olabilir ama biraz fazla uygun ve bu devirde dolandırılma olasılığı yüksek. Elden alabiliyorsanız alın.

Geri
Yukarı