2023'te PS4 Slim mi Pro mu?

Hocam zaten Series S var PS4'ü uzun soluklu kullanmayacağım.
Bu yüzden Slim daha mantıklı özel oyunları oynayacağım. Satmam kolay olsun diye özel bir versiyon Slim bulmaya çalışacağım.

Hocam Pro olayı yalan dolan bence temiz 4 Slim alın geçin. 4K olayı yalan yani onu demek istiyorum ayrıca 60FPS verdiği oyunlar da bir elin parmağını geçmez. Çok da sesli olduğu söyleniyor fan sesinden şikayet eden bir sürü kişi duydum. Slim iyidir.

Evet hocam bende büyük oyunların karşılaştırmalarına baktım Pro da 30 FPS Slim cihazda. Zaten 4K oyun oynama derdim yok.

Hocam Slim cihaz daha fazla ısınıyor diyorlar fan sesini cihaza zarar verecek duruma gelmediği sürece takmam Pro almak daha cazip geliyor.

Hocam Slim cihaz daha fazla ısınıyor diyorlar fan sesini cihaza zarar verecek duruma gelmediği sürece takmam Pro almak daha cazip geliyor.

Ben önceden Slim cihaz kullandım ısınma sorunu yaşamadım ama yeni nesil oyunlarda ısınma sorunu olur mu zaten ileriki zamanda satıp PS5'e geçeceğim.

Son düzenleme:
Yalan derken? Her oyunu 4K oynatan bir cihaz olarak sunmadılar zaten. 4K oynanabildiği oyunlar da var.

Checkerboard'dan bahsediyor sanırım. O konuda haklı. Ama bu demek değil ki 1080p'den daha iyi gözükmüyor. O konuda da haksız.

Yalan derken? Her oyunu 4K oynatan bir cihaz olarak sunmadılar zaten. 4K oynanabildiği oyunlar da var.

Hocam sayar mısınız 4K oynanan oyunları :)

Checkerboard'dan bahsediyor sanırım. O konuda haklı. Ama bu demek değil ki 1080P'den daha iyi gözükmüyor. O konuda da haksız.

Evet bunu kastediyorum çözünürlük 1080P'den iyi oluyor hatta bugün PS4'ün 900P'ye düştüğü yerde Pro 1080p verebiliyor. Lakin eğer oyunların çözünürlük değerlerine bakın bu değerler 1080P-1440p arasında genelde. Zaten düz PS4 ise 1080p genelde. Yani arada kayda değer bir fark yok gereksiz bir cihaz bana göre.

Hocam Slim cihazın ısınma problemi var mıdır birkaç kişi ısınmasıdan şikayetçi olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı