2023'te Aya Gideceğiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mazot fiyatları ne olacak kardeşim? Malum medya altında hareket ediyor bu kanallar haberin olsun. Cehape dönemi dediğin cehape dönemi de al sana kanıt olsun fdkjbscdjsgdcjsdc.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çiftçinin iPhone 6'sı varsa zengindir diyen bir kesimden beklenir. Üstelik internet paketi varsa ultra zengin bunlar. 🤣
Ben herhangi bi' parti tutmuyorum, ama heykel dediğiniz zaman aklıma 750.000.000 $ harcanan şu heykeller geldi, bundan mı bahsediyorsunuz?

Eki Görüntüle 873367
Bak zor durumda bıraktın AKP'lileri.

Hâlâ umudu olan arkadaşlar. Kısaca "unutun" daha önce bir milyar kez gördük şu konuları. Seçim malzemesi bunlar. Biraz adamlığı olsaydı daha erken yapardı.
Şuanki cumhurbaşkanı maksimum elinden geleni yapıyor diğer partilerin çoğu ülkeyi yıkar cumhurbaşkanı olsalar.

Ben herhangi bi' parti tutmuyorum, ama heykel dediğiniz zaman aklıma 750.000.000 $ harcanan şu heykeller geldi, bundan mı bahsediyorsunuz?

Eki Görüntüle 873367
Ak Parti'yi günahım kadar sevmem fakat şu attığınız şey mahkemede delillerle beraber çürütüldü. Mansur Yavaş bir kere paylaştı mı? Bütün Ankara'daki heykeller için 351 Milyon TL harcandığı direkt olarak mahkeme tarafından açıklandı buna ne diyeceksiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı