2023'te ne olacak?

Benim merak ettiğim şey şu, arkadaşlar hükumet değişse bile, üç aşağı beş yukarı aynı şeyin laciverti olacak, şu an bana mevcut Türk siyasetinde umut veren bir Allah'ın kulu yok ama insanlar 2023'ten sonra "Her şey çok güzel olacak." moduna girmişler, benim göremediğim neyi görüyorsunuz? Lütfen söyleyin bana.

Her totaliter rejimin kullandığı bir taktiktir. Seni “an”dan uzaklaştırır. İleri bir tarih belirlenir ve sabretmen gereken söylenir. Şu anın aslında geçici olduğunu, o gün geldiğinde her şeyin çok güzel olacağına dair vaatler verir.

2023'te ne olacak söyleyeyim, iktidar değişecek. İktidarın miadı dolacak. Verilen bu vaadin gerçekleşmemesini de iktidarın değişimine bağlayacaklar.

Benim merak ettiğim şey şu, arkadaşlar hükumet değişse bile, üç aşağı beş yukarı aynı şeyin laciverti olacak, şu an bana mevcut Türk siyasetinde umut veren bir Allah'ın kulu yok ama insanlar 2023'ten sonra "Her şey çok güzel olacak." moduna girmişler, benim göremediğim neyi görüyorsunuz? Lütfen söyleyin bana.
Siyasi kriz yaşıyoruz, hükümet değişirse bir çok şey normale döner.

TF-X roll out yapıp motor çalıştıracak. 2023'e dair tek inancım bu.

TF-X--840x480.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı