2023'te eski GTA oyunları hala oynanır mı?

BatFury

Decapat
Daha fazla  
Biliyorsunuz şu an GTA 6 hypeı var. Efsaneler dediğimiz Vice City ve San Andreas'ı bitirmedim. Doğru dürüst oynamadım. Definitive Edition sürümünü ise bilgisayarım kaldırmıyor. Sizce orijinal halleriyle bitirmeli miyim? İşkenceye dönüşür mü?

Oynaması zevkli hala ama çok büyük beklentiye girmeyin hayal kırıklığı olabilir görüntü ve mekanik olarak.

Oynanır neden oynanmasın. Hatta GTA 3 ile başlayıp Vice City devam edip GTA SA ile bitirin.

GTA3 belki sıkabilir. Onu bitiremezseniz direk Vice City geçin o oyun eğlencelidir.

Benim için GTA oyunları çok kastıracak, illa bitsin denilecek oyunlar değil. Girersin 2-3 görev yapıp sıkılır sonra sokaklarda anlamsızca dolanırsın. Özgürce takılmak en iyi yanı bu oyunun.

Çok iyi hatırlıyorum çocukken toplanır sırayla Vice City oynardık. Aranma seviyesini yükseltir kim daha uzun süre hayatta kalır yarışı yapardık. Hikaye falan kimsenin umurunda değil o kadar. Önemli olan oyundan keyif almak. Hikaye bazlı bir oyun serisi olmadığı için o kadar dert etmeye gerek yok. Geçenlerde Gta 4 oynayıp bitirdim ve benim için işkenceye dönüştü çünkü hikayesinden beklentim çoktu. Kendimde bir yazar olarak hikaye nedir, nasıl yazılır bildiğim için çok sarmadı. Nostalji olsun derseniz oynaması güzel olur ama illa bitireyim hepsini derseniz çok sıkabilir.

Benim için GTA oyunları çok kastıracak, illa bitsin denilecek oyunlar değil. Girersin 2-3 görev yapıp sıkılır sonra sokaklarda anlamsızca dolanırsın. Özgürce takılmak en iyi yanı bu oyunun.

Çok iyi hatırlıyorum çocukken toplanır sırayla Vice City oynardık. Aranma seviyesini yükseltir kim daha uzun süre hayatta kalır yarışı yapardık. Hikaye falan kimsenin umurunda değil o kadar. Önemli olan oyundan keyif almak. Hikaye bazlı bir oyun serisi olmadığı için o kadar dert etmeye gerek yok. Geçenlerde GTA 4 oynayıp bitirdim ve benim için işkenceye dönüştü çünkü hikayesinden beklentim çoktu. Kendimde bir yazar olarak hikaye nedir, nasıl yazılır bildiğim için çok sarmadı. Nostalji olsun derseniz oynaması güzel olur ama illa bitireyim hepsini derseniz çok sıkabilir.

Hocam zamanında aynısını biz de yapardık. GTA Türk az oynamamışımdır ilk oynadığım oyunlardandır fakat bu GTA 6 Vice City'de geçeceği için oynamasam bir şey kaybederim diye korkuyorum. GTA 5 gibi bir deve karşı hala eski oyunların daha iyi olduğunu savunanlar var. O zamanları mı özlüyoruz yoksa oyunlar gerçekten dönemin en iyisi mi onu merak ediyorum.

Hocam San Andreas hala övülmeye değer bir oyun. Eski sistemimde o kadar fazla mod kuruluydu ki oyuna. Piyasaya yeni oyun diye sunabilirdim jdjsjsjs. Baktiniz vanilya versiyonlar sarmiyor, modlarsiniz.

Hocam zamanında aynısını biz de yapardık. GTA Türk az oynamamışımdır ilk oynadığım oyunlardandır fakat bu GTA 6 Vice City'de geçeceği için oynamasam bir şey kaybederim diye korkuyorum. GTA 5 gibi bir deve karşı hala eski oyunların daha iyi olduğunu savunanlar var. O zamanları mı özlüyoruz yoksa oyunlar gerçekten dönemin en iyisi mi onu merak ediyorum.
Dediğim gibi nostalji havasında oynanır ancak hikaye açışından -en azından benim için- çokta üst düzey oyunlar değil. Oyunun çıkmasına uzun bir süre varken oynamak güzel olur aslında şuanda Vice City oynayasım geldi benimde. 😄 Ama eski oyunlarda çok fazla teknik sorun oluyor o yüzden uğraşmak istemiyorum da.

bence herkesin en az bir kere oynaması gereken oyunlar vice city ve san andreas koca bir neslin gözleri yaşlı, hikaye olarak yeni çıkacak olan GTA'nın hikayesi farklı hikaye olarak bağlantısı yok bir şey kaybetmezsiniz. yeni oyunda tommy vercetti' nin görüleceği konuşuluyor ama küçükken oynamadıysanız yeni oyunda gördüğünüzde duygulanmazsınız.

Oynanır. Her oyunun kendince kabuz tarafları var ama Definitive sürümlere bakabilirsiniz eğer orijinalleri çok eski geliyorsa. 4 ve 5 de bugün dahi enfes oyunlar.

Geri
Yukarı