2023'te GTX 1080 Ti alınır mı?

Bütçe
6000-6500
Olabilir hocam biliyorum çıkış tarihini kartın ama performans testleri gauet iyiydi yorulmamıştı kart bizzat gördüm.

Bu kadar güvendiysen al ve paranı çöpe at biz sana paran çöp olmasın diye öneriyi sunduk. Gerisi kendi taktirin.

Hocam genelde kolpa oluıyor bunlar.
Yani ben 7 sene kullanmış olduğum 1050 Ti'yı sıfır gibi temizleyip hiç yorulmamış bakımı yapılmış kart diye satabilirim.

Link attım ya?
Bende buldum şimdi hocam sıralqmayı ucuza alınca varmış gerçektende hiç bakmamıştım 3070 yazımca en yukardakilerde genelde 8000 9000 fibi fiyatlardan başlıyor teşekkür ederim ilginiz için

Ne alakası var? 8K 3070 için pahalı. O fiyata RTX 3080 alan yakın bir arkadaşım var. @motionless ın white.
Buldum hocam bende sıralamayı ucuza almayınca genelde 8000 den başlıyordu fiyatlar şimdi buldum ilginiz için teşekkür ederim tekrardan

Bu kadar güvendiysen al ve paranı çöpe at biz sana paran çöp olmasın diye öneriyi sunduk. Gerisi kendi taktirin.
Vazgeçtim hocam sağolun yardımcı oldunuz baya

Buldum hocam bende sıralamayı ucuza almayınca genelde 8000 den başlıyordu fiyatlar şimdi buldum ilginiz için teşekkür ederim tekrardan

Vazgeçtim hocam sağolun yardımcı oldunuz baya
Hocam sorun temiz olup olmamasında değil, 5.5 yıllık kart olmasında.
Haklısınız hocam vazgeçtim bende bulamamıştım 3070 o fiyatlara arkadaşlar yardımcı oldu sağolsunlar 3070 gibi birşeyler düşünüyorum şuan

Haklısınız hocam vazgeçtim ben de bulamamıştım 3070 o fiyatlara arkadaşlar yardımcı oldu sağ olsunlar 3070 gibi bir şeyler düşünüyorum şu an.
Ben olsam 3070 almazdim. 8 GB VRAM, uzun vadede uzer. 6700 XT tavsiye ederim, 12 GB VRAM'den oturu gelecegi parlak.

3070 fiyatına 6800 var. Sizce de 6-7 yıllık kartta 11 GB VRAM olupta 3070 8 olması saçma değil mi?
Hocam amd kullanan arkadaşlarım var onlarda öneriyor ama 8 yıldır hep nvidia kullandığım için nvidiadan ilerlemek istiyorum ama öte yandan vram önemli dediğiniz gibi çok kararsız kaldım -_-

Yeni konular

Geri
Yukarı