2023'te iPhone 13 mü, 2024'te iPhone 14 Pro Max mi?

Yoo. 13'un zerre sorunu olmadigina dair zaten kaynaklar paylasildi. Siz hala 3. sayfadaki "13'un oyle bir sorunu olduguna dair kaynak paylasin" mesajima cevap vermediniz.

Kaynağa ihtiyaç duyuyorsanız doğru adres "iphonedo" profiline gidip incelemelerine göz atabilirsiniz! Yeter ki cevap isteyin hocam. Sizin attığınız kaynakta sorun devam ediyor, çözümlenmiş gibi değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaynağa ihtiyaç duyuyorsanız doğru adres "iphonedo" profiline gidip incelemelerine göz atabilirsiniz! Yeter ki cevap isteyin hocam.
Hayir, ben o adamin binlerce farkli Twitter paylasimlarina, YT paylasimlarina bakip 13'un sorununu ariyamam. Kaldi ki iPhonedo, 13 modellerini detayli olarak inceleyememisti, iPhone 14 incelemesine 13 modellerini de sıkıstirmisti ve oyle bir soruna deginmedi, cunku oyle bir sorun yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayir, ben o adamin binlerce farkli Twitter paylasimlarina, YT paylasimlarina bakip 13'un sorununu ariyamam. Kaldi ki iPhonedo, 13 modellerini detayli olarak inceleyememisti, iPhone 14 incelemesine 13 modellerini de sıkıstirmisti ve oyle bir soruna deginmedi, cunku oyle bir sorun yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaçırmış olmalısınız o zaman, adam açıkça anlatmış zaten.

Videoyu daha once izledim. Oyle bir sorundan bahsetmedi, cunku oyle bir sorun yok. :D Madem 13'un kamerasi sorunlu diyorsunuz, lafinizin arkasinda durun ve dogru duzgun kaynak paylasin.

Attığınız video zaten dikkatli bakın! Zaten baktığınızı da göremiyorsanız atacağım kaynağın bir anlamı yok!

Attığınız video zaten dikkatli bakın! Zaten baktığınızı da göremiyorsanız atacağım kaynağın bir anlamı yok!
Guzel dostum benim, 13'un kamerasi sorunlu diyorsun, kaynak istiyoruz, iPhonedo'ya bak diyorsun, e hani iPhonedo oyle bir sey dememis? Adamakilli kaynak paylasta ikna olalim.

Zaten dikkatli incelerseniz eğer 13 kamerası kendini yani iyi olmadığını gösteriyor.
İyi olsaydı iPhone 14 serisinde sağlam bir düzenleme gelmezdi.
Problem 13'un kamerasinin iyi veya kotu olmasi degil. Problem senin 13'un kamerasi sorunlu deyip, bu kisiyi kaynak olarak gostermen.

iPhone 13 Pro kullanıyorum, herhangi bir sorun yok. iPhone 15 Pro'da gördüm evet o daha güzel. Ama iki model altı bir ürün sonuçta, elindeki cihaza özel bir durum olabilir mi? Bence Apple Store'a bir götür eğer cihaz yurt dışı değilse.

Geri
Yukarı