2023'te neler olacak?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bacım güzelce açıklamış.

Okumamış cahil insan çok ülkemizde, bu video ise verdiğim örneğin en başlıca sebeplerinden.

İktidar değişecek, dolar ve Euro daha da artmış olacak ve seçim sonrası küçük karışıklıklar çıkacak.
Hala hükümetin değişeceğine inanıyor musunuz? Gerçekten komik. Evet oy kaybı yaşayacaklar ancak değişeceğini düşünmüyorum. Mevcut hükümet tekrar seçilirse 1-2 dönem daha gider.

CHP'nin iyi birini aday göstererek kazanacağını düşünüyorum

Okumamış cahil insan çok ülkemizde, bu video ise verdiğim örneğin en başlıca sebeplerinden.
Adamların kendi diyor zaten eğitim seviyesi arttıkça bize atılan oy azalıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkiye Ahd-ı Milli sınırlarına erişecek, Berlin, Paris, Moskova, Roma, Washington, Pekin ve Londra'ya nükleer başlıklı füzeler atacak, Altay tankını üretecek, gizli Lozan maddeleri gün yüzüne çıkacak, Fethullah Gülen'i İstanbul'da 15 milyonun gözü önünde idam edecek, Aziz Yıldırım'ı genelkurmay başkanı yapacak. İmzalar atıldı bile siz bilmiyorsunuz. Ha bir de seçimler olacak.

İktidar değişecek, dolar ve Euro daha da artmış olacak ve seçim sonrası küçük karışıklıklar çıkacak.

Ben çok iyimser buluyorum bu düşünceleri. Maalesef tekrar kazanacaklar. Bugün bira içtiği için darp edilen kadınlar haberini gördünüz mü bilmiyorum. Hala inancınız varsa da saygı duyarım.

Ben çok iyimser buluyorum bu düşünceleri. Maalesef tekrar kazanacaklar.

Eğer bunca şeye rağmen yeniden kazanırlarsa bu halk başına gelenleri hak etmiş demektir zaten. Ancak ben Mansur Yavaş veya Ekrem İmamoğlu'nu aday gösterip kazanacaklarını düşünüyorum. Umarım düşündüğüm gibi olur.

Gösterse de kazanacağını düşünmüyorum. CHP'de veya diğer partilerde düzgün muhalefet olabilecek kapasite yok. Eğer böyle bir kapasiteye sahip olsalardı bugün bu sıkıntıları kesinlikle yaşamazdık. Muhalefet iyi olsaydı iktidarda olan sürekli düzgün çalışmak zorunda kalacaktı. Türk milleti artık eskisi gibi değil. Her şeye tamam diyor. Eleştiri ve tepki çıkmıyor. Çıksa bile sözde kalıyor. Mevcut iktidar biraz kan kaybı yaşayacak o kadar. Rüyalarda muhalefet alacak falan komik geliyor. Ben 20 yaşımdayım nerdeyse bu zamana kadar gördüğüm çoğu anketi hep muhalefet önde götürüyor gözükmesine rağmen mevcut iktidar farkla geçiyordu. Sosyal medya göründüğü gibi değil herşey.

Eğer bunca şeye rağmen yeniden kazanırlarsa bu halk başına gelenleri hak etmiş demektir zaten. Ancak ben Mansur Yavaş veya Ekrem İmamoğlu'nu aday gösterip kazanacaklarını düşünüyorum. Umarım düşündüğüm gibi olur.

Büyükşehir Belediyelerini düzgün yönetemeyen 2 insandan cumhurbaşkanlığı yapmasını beklemek AKP'ye oy vermek kadar büyük bir hatadır.

İmamoğlu'nu çıkarırsa seçim sonucuna kaybetti yazarım ben direk.
Uzun lafın kısası bu iktidar kan kaybı yaşamasına rağmen en az 1-2 dönem daha gidecektir.

Screenshot_2022-06-08-18-43-20-239_com.android.chrome~2.jpg

Bu hale gelmezsek iyiydir...

Yeni konular

Geri
Yukarı