2023'te RTX 3070 alınır mı?

Bu Andromeda Bilgisayar mı ne bu herifleri bir yerden gözüm ısırıyor. Bu kartlar sıfır değil, öyle kullanılmış kartları sıfır ayağına satıyorlar diye biliyorum. Hiç bulaşma onlara.

Eski isimleri buydu.

O bütçede ikinci el RTX 3090 bile alabiliyorsun. En kötü RTX 3080 al bari sonuçta 1080P'de RTX 3090 sıkıntı olur.

Olsun ya olsun ne olacak. NVIDIA'nın kullanıcılara sunduğu Dynamic Super Resolution diye güzel bir teknoloji var.

1080p monitör olsa da 2K yapılabilir çözünürlük ki kullanırken görüntüde de kayda değer bozulma yaşanmıyor oyunlarda aynı 1080 oynarmışçasına oynuyorsun.

11K'yı 3070 Ti'ya vereceğine 3090 alsın 3080 alsın.

Olsun ya olsun ne olacak. NVIDIA'nın kullanıcılara sunduğu Dynamic Super Resolution diye güzel bir teknoloji var.

1080p monitör olsa da 2K yapılabilir çözünürlük ki kullanırken görüntüde de kayda değer bozulma yaşanmıyor oyunlarda aynı 1080 oynarmışçasına oynuyorsun.

11K'yı 3070 Ti'ya vereceğine 3090 alsın 3080 alsın.

Aklıma gelmedi 😀 Aslında haklısın.

Bu Andromeda Bilgisayar mı ne bu herifleri bir yerden gözüm ısırıyor. Bu kartlar sıfır değil, öyle kullanılmış kartları sıfır ayağına satıyorlar diye biliyorum. Hiç bulaşma onlara.

Eski isimleri buydu.

Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam. Bu devirde güvenilir satıcı bulmak gerçekten zor.

Ben şimdi hiçbir şekilde oradan alışveriş yapmayayım mı yani, satıcının mağazasına gidip ekran kartını kendi sistemimde test edebilme imkanım var.

Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam. Bu devirde güvenilir satıcı bulmak gerçekten zor.

Ben şimdi hiçbir şekilde oradan alışveriş yapmayayım mı yani, satıcının mağazasına gidip ekran kartını kendi sistemimde test edebilme şansım var.

Yalan söyleyen adamla iş yapılmaz diyorum ben. Gidersin test edersin, gördüğün kartı alırsın ama attığım konudaki MuzoBey isimli üye tecrübesini anlatmış. Sattığı malın arkasında durmaz demiş.

Technopat üzerinde satış yapan birisi de var. Fiyatlara yorum yapamam ama en azından bir sorun yaşama ihtimaline karşı gözümüzün önünde duruyor. Ona da göz at derim belki gözüne çarpan bir kart olur o konuda sorarsın satıcıya.

Geri
Yukarı