2023'te S20 FE hala alınır mı?

Crazys

Hectopat
Makaleler
2
Bugün S20 FE'nin Snapdragon'lu 256 GB versiyonunu 11.000 TL'ye sipariş verdim. Ancak daha sonra yorumlarına baktığımda bazı yerlerde telefonun çok gömüldüğünü gördüm. Öyle çok oyun oynayan biri değilim. Düzenli oynadığım tek oyun Clash of Clans. Sizce bu telefon minimum 5 yıl götürür mü? Siparişi iptal etmeli miyim?

Bu fiyat bandında farklı önerilere de açığım.

Son düzenleme:
Bugün S20 FE'nin Snapdragon'lu 256 GB versiyonunu 11.000 TL'ye sipariş verdim. Ancak daha sonra biraz yorumlarına baktığımda telefonun çok gömüldüğünü gördüm. Öyle çok oyun oynayan biri değilim. Düzenli oynadığım tek oyun Clash of Clans. Sizce bu telefon minimum 5 yıl götürür mü? Siparişi iptal etmeli miyim?

Bu fiyat bandında farklı önerilere de açığım.

S20 FE mi gömülüyor? Apple fanboyları sitesinden mi aldınız hocam?

Telefon genelde tavsiye edilen bir telefon kim gömmüş ki?

Elimde şuan. Tamam süper bir şey değil, herşey ortalama, bir sıkıntısı da yok. 5 sene götürür mü, götürmez tabi. Eski bir telefon ve destek kesilecektir.

Şu anda S20 FE Snapdragon modelini kullanıyorum yaklaşık 3-4 ay oldu alalı oyun performansı gayet iyi denebilir kamerasıda bir hayli iyi ancak çektiğiniz fotoğraflar Instagram'da vb platformlarda acayip bir görüntü düşüşüne neden oluyor ona göre alabilirsiniz benim tek beğenmediğim konu o oldu maalesef.

2020 yılında çıkmış bir cihaz güncelleme olarak Android güncellemesi beklemeyin çünkü son Android güncellemesini Android 13 ile aldı kamerası gayet iyidir performansıda keza öyle haftalardır önerilen cihazlar arasında illaki kendine yer edinmiştir.

Şu anda S20 FE Snapdragon modelini kullanıyorum yaklaşık 3-4 ay oldu alalı oyun performansı gayet iyi denebilir kamerasıda bir hayli iyi ancak çektiğiniz fotoğraflar Instagram'da vb platformlarda acayip bir görüntü düşüşüne neden oluyor ona göre alabilirsiniz benim tek beğenmediğim konu o oldu maalesef.

Onu Instagram'dan ayarlamanız lazım daha kolay yüklemek için kaliteyi otomatik düşürüyor.

Hayır dostum iPhone X de kullandım yurt dışı diye o dediğin ayarı da yaptım ama maalesef çektiği ile story atılan asla bir olmuyor ıphonalarda böyle bir durum yok.

Bende 11 var ve bu durum vardı ta ki ayarlardan düzeltene kadar. Instagram ayarlarından düzeliyor isterseniz deneyin. Buna ek olarak S21 de kullandım ve onda da düzeliyordu.

Geri
Yukarı