2023'te Windows 7 kullanmak

baran_glados

Decapat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar depremden çıktığım için sadece bu bilgisayarımı kurtarabildim. Ben bunun içine Windows 8.1 Home SL kurmuştum ama çok kasmaya başladı bilgisayarım çok eski Windows 7 kurmayı planlıyorum. Genelde Half-Life, CS 1.6, Half-Life 2, portal, Minecraft, falan oynuyorum bir de Call of Duty 1 ve 2 onun dışında zaten bu bilgisayarda başka oyun oynanmıyor. Bu arada destek hiç umurumda değil gerçekten umurumda değil sadece oynatsın yeter zaten eski oyunları oynuyorum :) sistemimi aşağıya yazıyorum.

Sistem özelliklerim;

İşlemci --> Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80GHz (2 CPUs), ~1.8GHz

RAM --> 3 GB RAM

Ekran kartı --> Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family (Microsoft Corporation - WDDM 1.0) Intel(R) GMA 3100

HDD kapasitem --> 500 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Benim emektar bilgisayarımda Intel Dual-Core E7500 3.00 Ghz, 4 GB DDR3 RAM, 2 GB VGA, 500 GB HDD vardı. Call of Duty Modern Warfare serisinin her 3 oyununu kasmadan oynayabiliyordum. Windows 7 şuanki devirde çok eksik kalıyor, fakat yapacak bir şey olmadığı zaman da idare edebiliyor. CS 2.5 Source da oynayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Geçmiş olsun bu PC'ye yakın bir pcim vardı ve Windows 7 de akıyordu. Eğer destek umurunda değilse Windows 7 gerçekten güzel bir işletim sistemidir kullanabilirsin kullanımıda çok kolay.

Windows 7 iyi gider bu sisteme.Crysis, Far cry, tomb raider, Levelhead, Huntdown, Castle Crashers, Batman serisi, Stardew Valley, Terraria, NFS underground 2, Prototype 2, cod4mw2, flat out 2 sisteminin oynatacağı bazı oyunlar. Geçmiş olsun.

Need for Speed: Most Wanted 2012 oyununu öneririm. Grafikleri çok güzel. Grafikleri güzel olduğuna bakmayın, Kaldırır yani

Merhaba arkadaşlar depremden çıktığım için sadece bu bilgisayarımı kurtarabildim. Ben bunun içine Windows 8.1 Home SL kurmuştum ama çok kasmaya başladı bilgisayarım çok eski Windows 7 kurmayı planlıyorum. Genelde Half-Life, CS 1.6, Half-Life 2, portal, Minecraft, falan oynuyorum bir de Call of Duty 1 ve 2 onun dışında zaten bu bilgisayarda başka oyun oynanmıyor. Bu arada destek hiç umurumda değil gerçekten umurumda değil sadece oynatsın yeter zaten eski oyunları oynuyorum :) sistemimi aşağıya yazıyorum.

Sistem özelliklerim;

İşlemci --> Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80GHz (2 CPUs), ~1.8GHz

RAM --> 3 GB RAM

Ekran kartı --> Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family (Microsoft Corporation - WDDM 1.0) Intel(R) GMA 3100

HDD kapasitem --> 500 GB
Geçmiş olsun nfs most wanted yada nfs underground 2 yi öneririm

Geçmiş olsun nfs most wanted yada nfs underground 2 yi öneririm
Windows 7 iyi gider bu sisteme.Crysis, Far cry, tomb raider, Levelhead, Huntdown, Castle Crashers, Batman serisi, Stardew Valley, Terraria, NFS underground 2, Prototype 2, cod4mw2, flat out 2 sisteminin oynatacağı bazı oyunlar. Geçmiş olsun.
Geçmiş olsun bu PC'ye yakın bir pcim vardı ve Windows 7 de akıyordu. Eğer destek umurunda değilse Windows 7 gerçekten güzel bir işletim sistemidir kullanabilirsin kullanımıda çok kolay.
Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Benim emektar bilgisayarımda Intel Dual-Core E7500 3.00 Ghz, 4 GB DDR3 RAM, 2 GB VGA, 500 GB HDD vardı. Call of Duty Modern Warfare serisinin her 3 oyununu kasmadan oynayabiliyordum. Windows 7 şuanki devirde çok eksik kalıyor, fakat yapacak bir şey olmadığı zaman da idare edebiliyor. CS 2.5 Source da oynayabilirsiniz diye düşünüyorum.
birşey sorucam hocam ben steam indirdim Sven co-op oynamak için fakat steamde kütüphane böyle gözüküyor

Dosya Ekleri

• 1681811162253.png
    1681811162253.png
    158,7 KB · Görüntüleme: 43

Sistem özelliklerim;

İşlemci --> Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80GHz (2 cpus), ~1.8GHz

RAM --> 3 GB RAM.

Ekran kartı --> Intel(R) G33/G31 Express chipset family (Microsoft Corporation - wddm 1.0) Intel(R) GMA 3100.

HDD kapasitem --> 500 GB.

İlk öncelikle geçmiş olsun dostum :)
Bende şu an emektar bir bilgisayar kullanıyorum.
Ekran kartı yok bilgisayarında. O yüzden Windows 8.1 zaten yavaş çalışan bir işletim sistemi özellikle disk kullanımı fazla. Bende geçen hafta 8.1'den 7'ye geçiş yaptım. Ve iyikide yapmışım.
Bende senin oynadığın oyunları oynuyorum. Açıkçası ekran kartı şart :(
Ve Windows 7'ye kesinlikle geç dostum. Ben sana güzel bir ISO atayım. Windows 7 Home Premium 32 Bit. Bende onu kullanıyorum ve açıkçası gayet rahat kullanıyorum.
İso Linki: Windows 7 Home Premium SP1 X86 ISO dosyası

Yeni konular

Geri
Yukarı