2024 yılında hangi telefon alınır?

Bütçe
40000 50000

kobr53

Decapat
Yer
Rize
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 5500 - Rtx3060 Twin 2x 8gb 128bit - Asusb450m Dragon 4400mhz AM4 Atx - Ballistix 8gb 3200mhz DDR4 (2x8) - Adeta Legend 1TB M2.SSD -
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar benim toplam 40-50 bin arası param var ama hangi iPhone modelini alırsam mantıklı olur bu senede? (Android tavsiye etmezseniz sevinirim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam iPhone uzun süre kullanmalık bir telefon değil güncellemeler yüzünden güncelleme almadığında piyasası düşüyor 2.el ve sıfırda bence iPhone alınmaz F/P olarak.

Yani hocam haklısınızda 3 yıldır Android kullanıyorum ve bu telefon çok çektirdi bana iPhone kullanmakta istiyorum biraz ilgim de var.

Yurt dışı 15pm.
Yurt içi 2. el 13 Pro veya bulursanız 14 Pro.
Sıfır TR cihazı isterseniz düz 15 mecburen.

Hocam bende 13 Pro m düşünüyordum ama buldugum 2.el 15 var.

A1 Türkçe kullandığın için Samsung önereyim mi önermeyim mi anlamadım, hangi iPhone modelini düşünüyorsun?

Aslında 13Pro m düşünüyorum ama uygun 15 bulursam o olur.

Arkadaşlar benim toplam 40-50 bin arası param var ama hangi iPhone modelini alırsam mantıklı olur bu senede? (Android tavsiye etmezseniz sevinirim.)

Yurt içi düz 15 de alabilirsiniz illa iOS olacaksa.

O paraya iPhone 15 bulabilme şansın olmayabilir fiyatlar şu an yüksek yerinde olsam S23 alır geçerdim iPhone seversen 14 Pro, 13 Pro Max olabilir.

Yani hocam haklısınızda 3 yıldır Android kullanıyorum ve bu telefon çok çektirdi bana iPhone kullanmakta istiyorum biraz ilgim de var.
Bu fiyatlarda alacağınız android sizi iphone'lardan daha fazla mutlu edecektir hocam. Ama siz illa iphone diyorsanız kapatın gözünüzü 14, 15 alıp geçin. Daha aşağısını zaten düşünmeyin.

Geri
Yukarı