2024 yılında iPhone 11 alınır mı?

FeritFF

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 20bin TL civarı bir bütçem var. Biliyorum desteği yakında kesilecek ama yine de sormak istiyorum, bu devirde iPhone 11 alınır mı? Dayanıklı ve iş gören bir telefon diye duyuyorum çevremden. Şöyle bir 3 4 yıl götürür mü rahatından? Ayrıca eğer varsa 20.000 civarı telefon önerilerinizi de bekliyorum.

Merhaba, yaklaşık 20bin TL civarı bir bütçem var. Biliyorum desteği yakında kesilecek ama yine de sormak istiyorum, bu devirde iPhone 11 alınır mı? Dayanıklı ve iş gören bir telefon diye duyuyorum çevremden. Şöyle bir 3 4 yıl götürür mü rahatından? Ayrıca eğer varsa 20.000 civarı telefon önerilerinizi de bekliyorum.
Ben iphone 7 kullandım 6 7 aşağı yukarı 2023 ocaktan 2024e kadar falan.Gerçekten o eski olmasına rağmen o bile çok hoşuma gitmişti iphone a geçtiğim telefonda xiaomi mi 8 lite idi.Gidip bir teknoloji mağazalarında falan bakın telefonu inceleyin elinize alın hoşunuza giderse alın bence çünkü o paraya android alacağınız telefonlardan daha iyi olacağını düşünüyorum yine de benim söylediğime göre fikir değiştirmeyin telefonlardan çok anlamıyorum :)

Alınmaz. S23FE ya da X6 Pro öneririm.

Hocam halen 6/7 kullananlar var 11 neden alınmasın tabii sıfır alacaksan bana kalırsa mantıksız bulabilirsen temiz 2. el bulmaya bak.

O paraya 3.nesil iPhone SE öneririm. Veya yenilenmiş telefon bakın.

iPhone 11 iyi bir model ve fiyat olarak da uygun diyebilirdim bu soruyu Ocak 2020'de soruyor olsaydınız. Evet iyi bir modeldi eskiden. Artık kesinlikle alınmaz. Öyle hala 7 kullanan var 8 kullanan var muhabbetine girersek hiç çıkamayız buralardan. S23 FE ya da X6 pro bakın.

Hala 7 kullanıyorum bazı ufak sıkıntılar çıkarsa da mecbur kullanmaya devam ediyorum. Şahsen 11'de artık eskidi ama neden kullanılmasın. Devrinin geçtiğide bir gerçek.

Yeni konular

Geri
Yukarı