2024 yılında iPhone 8 alınır mı?

Bütçe
7500-8000
Telefon konusuna çok takmış biriyim bu aralar, ilk telefonum Redmi Note 7'ydi şarjı aşırı çabuk bitiyordu hem bir deneyeyim hem de istediğim olsun diye iPhone 8 plusa geçtim. Onun sürekli ekranı gidiyordu sonra onu satıp Redmi Note 11 Pro aldım, şu anda kendi kendine duvar kâğıdını değiştiriyor ve kafasına göre bir şeyler yapıyor. Bu yüzden iPhone sevdamdan vazgeçemeyip düz 8 almak istiyorum. Öyle fazla bir depolamaya ihtiyacım yok 64 GB yeter gibi düşünüyorum oyunlarda fazla kasmasın öyle ağır oyunlar da oynamıyorum zaten hay day falan şarj açısından normal yani sıkıntı yok sizce alınır mı?

Şarj ne yaparsanız yapın 1 günü çıkarmıyor. Çıkarsa bile zor çıkarıyor sadece arama yaparsanız ve az kısa süreli sosyal medyada falan takılırsanız anca. Kameradan gündüz çektiğiniz fotoğraflar ve videolar iyi denebilir iken akşam düşük ışıkta çekilen video ve fotoğraflar berbat. Ön kamera da iyi değil. Kamera namına çok az fotoğraf çekiyorsanız düşünülür. En azından SE2 alsanız çok daha iyi olur. İşlemcisi daha iyi RAM miktarı daha fazla kamerada yapay da olsa portre sunuyor. Tercih sizin yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı