iPhone 8, 2024 yılında alınır mı?

Büyük bir telefon değil. Arkadaşım kullanıyor.

iPhone 8 bataryası rezalet. Değil oyun günlük kullanımı bile çıkartamaz.
Degismemis batarya bulunursa alinabilir, gunu cikariyor. Asil sorun bu fiyata degmemesi, ayni fiyat bandinda cok daha iyi cihazlar bulunabilir.

Yukarıda olduğu gibi iPhone 8 2024 yılında hala alınır mı? Telefonda yapacaklarım.
1- oyun oynamak. Fazla oyun oynamıyorum (PC'den oynuyorum) en fazla coc gibi oyunlar oynarım. (nadir olsa da haftada 2-3 saat PUBG oynuyorum.)
2- sosyal medya. Instagram, YouTube açsın yeter.

Koyu samsungcuyum bakin Android demiyorum koyu bir sekilde Samsung fanatigiyim fakat biri demis S10 Plus biri demis A12 ozellikle A12'ye 5 dakikadir guluyorum sakin ama sakin ikinci el eski modellere bakiyosaniz Android tercih etmeyin kasiyor donuyor pil ölü ustelik IPhone'deki gibi pil sagligi yok icini acmasi dert kapatinca eskisi gibi olmuyor kisacasi eski model Android dert ustune dert iPhone SE öneririm cok az daha cikabilirsen 6000e guzel kullanilmis modeller var ve son guncellemeyide aldi guncel bir telefonda almis olursun.

Koyu samsungcuyum bakin Android demiyorum koyu bir sekilde Samsung fanatigiyim fakat biri demis S10 Plus biri demis A12 ozellikle A12'ye 5 dakikadir guluyorum sakin ama sakin ikinci el eski modellere bakiyosaniz Android tercih etmeyin kasiyor donuyor pil ölü ustelik IPhone'deki gibi pil sagligi yok icini acmasi dert kapatinca eskisi gibi olmuyor kisacasi eski model Android dert ustune dert iPhone SE öneririm cok az daha cikabilirsen 6000e guzel kullanilmis modeller var ve son guncellemeyide aldi guncel bir telefonda almis olursun.
SE 2020 cok daha iyi fakat o fiyata imkansiz.

Samsung Galaxy A12 2. el aldım dedim ben ve ona önermedim. iPhone uzun süre dayanan bir telefon değil ve iPhone 8'den bahsediyoruz. iPhone 8 sadece fan alırnırsa oynanabilir başka bir şey demiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı