2024 yılında iPhone 8 alınır mı?

Bütçe
7500-8000

Benesiiyy

Centipat
Daha fazla  
Telefon konusuna çok takmış biriyim bu aralar, ilk telefonum Redmi Note 7'ydi şarjı aşırı çabuk bitiyordu hem bir deneyeyim hem de istediğim olsun diye iPhone 8 plusa geçtim. Onun sürekli ekranı gidiyordu sonra onu satıp Redmi Note 11 Pro aldım, şu anda kendi kendine duvar kâğıdını değiştiriyor ve kafasına göre bir şeyler yapıyor. Bu yüzden iPhone sevdamdan vazgeçemeyip düz 8 almak istiyorum. Öyle fazla bir depolamaya ihtiyacım yok 64 GB yeter gibi düşünüyorum oyunlarda fazla kasmasın öyle ağır oyunlar da oynamıyorum zaten hay day falan şarj açısından normal yani sıkıntı yok sizce alınır mı?

Telefon konusuna çok takmış biriyim bu aralar, ilk telefonum Redmi Note 7'ydi şarjı aşırı çabuk bitiyordu hem bir deneyeyim hem de istediğim olsun diye iPhone 8 plusa geçtim. Onun sürekli ekranı gidiyordu sonra onu satıp Redmi Note 11 Pro aldım, şu anda kendi kendine duvar kâğıdını değiştiriyor ve kafasına göre bir şeyler yapıyor. Bu yüzden iPhone sevdamdan vazgeçemeyip düz 8 almak istiyorum. Öyle fazla bir depolamaya ihtiyacım yok 64 GB yeter gibi düşünüyorum oyunlarda fazla kasmasın öyle ağır oyunlar da oynamıyorum zaten hay day falan şarj açısından normal yani sıkıntı yok sizce alınır mı?
Normal bir kullanıcıysan ve iPhone sevdandan eminsen alınır. Hala birkaç sene hayatta kalacak bir telefon.

Kafasına göre nasıl duvar kâğıdı değiştiriyor hocam, ekran kilidindeki duvar kâğıdından mi bahsediyorsunuz onun bir ayarı var sırf kafasına göre duvar kâğıdı değiştiriyor diye iPhone alma gerekçesi doğru değil 😃

Her telefon alınır, yeter ki fiyatı uygun olsun. Yani alsanız hala kullanılır az çok ama güncel bir android alabilirseniz çok daha iyi olacaktır. Ya da S10 gibi bir telefon alabilirseniz o da daha iyi olur.

Kafasına göre nasıl duvar kâğıdı değiştiriyor hocam, ekran kilidindeki duvar kâğıdından mi bahsediyorsunuz onun bir ayarı var sırf kafasına göre duvar kâğıdı değiştiriyor diye iPhone alma gerekçesi doğru değil 😃
Ayarı var da kapattırdım aldığım yere hâlâ değiştiriyor bir de kaçakmış telefon

Her telefon alınır, yeter ki fiyatı uygun olsun. Yani alsanız hala kullanılır az çok ama güncel bir Android alabilirseniz çok daha iyi olacaktır. Ya da S10 gibi bir telefon alabilirseniz o da daha iyi olur.

Güncel telefon her zaman daha iyidir.iphone 11 bile artık eskidi o bile alınmaz.

Ayarı var da kapattırdım aldığım yere hâlâ değiştiriyor bir de kaçakmış telefon
Güvenliklir yerden almalı hocam , almadan önce imei kayıtlı mı onu kontrol etmeliydiniz.

Geri
Yukarı