2024 yılında PS5 alınır mı?

Eğer acelen yoksa Pro sürümü beklenebilir. Özellikle PS5'e çıkmış ve oynamak istediğin bir oyun varsa bilemem ancak şimdiye kadar PS5'e çıkmış büyük oyunların önemli bir çoğunluğu zaten 4'e de çıktı.

Söylentiler doğruysa bu yıl içinde Pro modelini görmemiz muhtemel.

Merhaba, son açıklamalardan sonra PS5 alınır mı? Yoksa daha iyi sürümler için 1-2 yıl daha beklenmeli mi?
Şu anda PS4 kullanıyorum.
Alınır. İddialara göre 2024 sonlarına doğru PS5 Pro tanıtılacakmış. Bütçeniz varsa ve bekleyebilirseniz bekleyin derim.

Merhaba, son açıklamalardan sonra PS5 alınır mı? Yoksa daha iyi sürümler için 1-2 yıl daha beklenmeli mi?
Şu anda PS4 kullanıyorum.

Son açıklamalarda üzücü detay 31 Mart 2025'e kadar büyük oyun gelmeyecek olması. Bu yıl da yani raftaki eski neslin oyunlarını remake/remaster yapma yılı. Onun dışında cihazın yaşam döngüsünün yarısına gelmesi de gayet mantıklı ve bilindik açıklama. 2027 Kasım'da yeni nesle PS6'ya geçeceğiz ve sene 2024. O yüzden yeni sürüm dediğiniz Pro modelin ben geleceğini beklemiyorum. Xbox'da yapmayacağını söylüyor. Zaten doğru düzgün oyunu çıkmamış bir konsol PS5. Ki Pro gelse bile satar Pro alırsınız ülkemizde satışı çok hızlı gidiyor. O yüzden beklediğinizle kalırsınız bence geçin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı