2024 yılında RTX 3070 alınır mı?

1. hangi driver sorunu biz de 6700XT kullanıyoruz sorun falan yok?
2. FSR 2 de görüntü çamura dönüyor demek komik oluyor. Ultra performans da açıyorsun herhalde FSR'yi. Performansda açarsan DLSS de çamura dönüyor.
3. 6700XT ile 1080p de hiçbir oyunda FSR açmana gerek kalmaz açarsanda, kalite veya dengelide açarsın görüntüde güzel olur.
4. benim tavsiyem komple PC'yi satıp PS5 alman yönünde olur pek sana göre değil gibi PC Gaming.

1. hangi driver sorunu biz de 6700XT kullanıyoruz sorun falan yok?
2. FSR 2 de görüntü çamura dönüyor demek komik oluyor. Ultra performans da açıyorsun herhalde FSR'yi. Performansda açarsan DLSS de çamura dönüyor.
3. 6700XT ile 1080p de hiçbir oyunda FSR açmana gerek kalmaz açarsanda, kalite veya dengelide açarsın görüntüde güzel olur.
4. benim tavsiyem komple PC'yi satıp PS5 alman yönünde olur pek sana göre değil gibi PC Gaming.
FSR upscale tekniği kalite de bile bulamaç gibi berbat sonuçlar veriyor. En son Alan Wake 2'de denemiştim DLSS ve FSR'ı 2.0'ı
DLSS balance'da bile tertemiz bir görüntü varken FSR'a geçtiğimde pikselleşmeler ve artifact sorunları meydana geliyor.

DLSS ile kıyaslamak bile manasız. AMD'nin daha kırk fırin ekmek yemesi gerekiyor. Cidden Nvidia'nın çok gerisinde bu konuda.

Geri
Yukarı