2024 yılında S10e alınır mı?

Lusyz

Hectopat
Yer
Samsun/Atakum
Daha fazla  
5600 TL gibi bir fiyata buldum. Pazarlık ile 5000'e kadar düşürmeyi planlıyorum. Gündelik işlemler ve kamera odaklı alıyorum. Bu fiyat aralığında önerileriniz varsa alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok hoş kompakt bir cihazdır ama batarya konusuna çok güvenmeyin derim. 5000 lira ve altına alıyorsanız fiyatı iyidir.

Teşhir ürününde sorun yoksa gayet mantıklı bir hareket olmuş, fiyatı da gayet iyiymiş. Hayırlı olsun güle güle kullanın :)

Şu an kullanıyorum. Pil durumu iyi gozukuyor Samsung members uygulamasinda. Onun disinda gozle gorulur bir soruna rastlamadim hocam. 2. el telefon olarak S20FE alacaktim 9000 TL'ye fakat konustugum adam satmaktan vazgecti. 2. el aldigim tum telefonlar ekrani degismis cikti bu zamana kadar bende bir sifir deneyeyim dedim umarim pişman olmam teshir urunu aldigim icin.

Şu an kullanıyorum. Pil durumu iyi gozukuyor Samsung members uygulamasinda. Onun disinda gozle gorulur bir soruna rastlamadim hocam. 2. el telefon olarak S20FE alacaktim 9000 TL'ye fakat konustugum adam satmaktan vazgecti. 2. el aldigim tum telefonlar ekrani degismis cikti bu zamana kadar bende bir sifir deneyeyim dedim umarim pişman olmam teshir urunu aldigim icin.
En iyisini yapmışsınız, bir sorun çıkacağını zannetmiyorum. Teşhir ürünü olarak zamanında realme GT2 satılıyordu uygun fiyatından dolayı ve gayet iyi satışlar yapmıştı sanırım. S20 FE güzel bir cihaz ama 0 durumda denecek 4 güncelleme alacak A34 varken güncellemesi bitmiş S20 FE iyi olmazdı. Hayırlı olsun tekrardan, en iyi kararı vermişsiniz güle güle kullanın :)

En iyisini yapmışsınız, bir sorun çıkacağını zannetmiyorum. Teşhir ürünü olarak zamanında Realme GT2 satılıyordu uygun fiyatından dolayı ve gayet iyi satışlar yapmıştı sanırım. S20 FE güzel bir cihaz ama 0 durumda denecek 4 güncelleme alacak A34 varken güncellemesi bitmiş S20 FE iyi olmazdı. Hayırlı olsun tekrardan, en iyi kararı vermişsiniz güle güle kullanın :)

Teşekkür ederim hocam 🙃

Geri
Yukarı