2024 yılında S21 FE alınır mı?

Bütçe
17.000TL
Arkadaşlar tekrardan selam. Telefonu alalı 2 hafta oldu. Oyun oynamadığımda ortalama 9 saate kadar ekran süresi alıyorum. Donma ısınma problemleri yaşamadım şuana kadar. OneUI kullanımı çok hoş ve rahat gerçekten dünya varmış diyorsunuz. Oyun performansı olarak 1 saat 50 dakika Wild Rift oynadığımda %22,5 pil tüketti. Isınma problemi yaşamadım. Ayarlardan 120FPS'e çekince 1 saat kesintisiz oynadıktan sonra çok değil ama hissedilebilir bir ısınma durumu yaşadım fakat 90FPS veya 60FPS oynarken bir sorun yoktu. Genel olarak kullanımı çok hoş ve rahat bir telefon ekran canlılığı vs. olsun beni çok memnun bıraktı. Bu aralar yoğun kullanmama rağmen hiç bir sorun yaşamıyorum. Gayet memnunum ve bence fiyatını sonuna kadar hak eden bir telefon. Almayı düşünen varsa öneririm.

Screenshot_20240201_201054_Device care.jpg
Screenshot_20240201_203559_Device care.jpg

Fiyatını da düşününce çok iyi bence. Alınır da. iPhone 11'den daha ucuz ve çok daha iyi cihaz. Tabii kağıt üzerinde.

iPhone 11 bana göre S21 FE'nin yanında telefon değil. Kıyaslarsak bariz bir şekilde S21 FE'nin daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Dün One UI 6.1 çıktı. Diller arası sesli yada yazılı çeviri özelliği geldi, ama henüz Türkçe bu dil desteği içinde bulunmuyor. Mayıs güvenlik güncellemesi bu paket içine dahil değil.

S24 Fe çıksa bile pek cazip görünmüyor bana şu an. Android 14 arkası 15 ve 16 + bir yıl da güvenlik güncellemeleri, ardından ancak yeni bir telefon düşünülebilir, uydu haberleşme özelliği belki anca o zamana. Bizde hala 5G mafiş, bu telefon 5G görecek mi şüpheliyim!

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam. Öncelikle iyi sosyaller. Telefon almayı planlıyorum 17.000 civarı bir bütçem bulunmakta ve Samsung S21 FE almayı düşünüyorum. Ürün 2. nesil olarak satışa sunulmuş sanırım içinde Snapdragon 888 işlemciyle geliyor (normalde Samsung Exynos 2100 işlemci ile geliyor). Samsung Exynos 2100'a göre telefonda daha iyi bir performans sunmaktaymış. Öğrenci indirimi ile 17.219TL'ye geliyor ve yanında Galaxy Buds 2 kulaklığı hediye gelmekte. Sizce 2024 yılında S21 FE almak mantıklı mı?

Eki Görüntüle 2074493

Hocam bence alınır çok iyi cihaz.

Aldım bile hocam 😄. Alalı 4 ay oluyor çok memnunum.

Hocam ne ara aldınız hayırlı olsun.

AA hocam konu 4 Ocak tarihinde açılmış ben tarihe hiç bakmadım daha yeni fark ediyorum.

Honor 90, A54, A55 ve S21 FE arasında kaldım. Nasıl bir tercih yapmalıyım? Samsung'un kendi sayfasında kulaklık hediyesi devam ediyor. 15-17 bin TL arasında sanırım S21 FE'den daha iyi bir cihaz yok gibi?

Yeni konular

Geri
Yukarı