2024 yılında S21 FE alınır mı?

Bütçe
17.000TL
Honor 90, A54, A55 ve S21 FE arasında kaldım. Nasıl bir tercih yapmalıyım? Samsung'un kendi sayfasında kulaklık hediyesi devam ediyor. 15-17 bin TL arasında sanırım S21 FE'den daha iyi bir cihaz yok gibi?

1.S21 FE evet daha iyi eğer Snapdragon işlemcili ise.
2.kendi konunuzu açmalısınız bence orada daha çok insan yardım da bulunur.

Honor 90, A54, A55 ve S21 FE arasında kaldım. Nasıl bir tercih yapmalıyım? Samsung'un kendi sayfasında kulaklık hediyesi devam ediyor. 15-17 bin TL arasında sanırım S21 FE'den daha iyi bir cihaz yok gibi?
Hocam kesinlikle S21 FE almanızı öneririm. Dediğiniz gibi Samsung'un kendi sitesinde öğrenci indirimi ile beraber Buds FE ve S21 FE toplamda 17.300₺ gibi bir fiyata geliyor. Kaçırmayın derim.

Arkadaşlar tekrardan selam. Telefonu alalı 2 hafta oldu. Oyun oynamadığımda ortalama 9 saate kadar ekran süresi alıyorum. Donma ısınma problemleri yaşamadım şu ana kadar. One UI kullanımı çok hoş ve rahat gerçekten dünya varmış diyorsunuz. Oyun performansı olarak 1 saat 50 dakika Wild Rift oynadığımda %22, 5 pil tüketti. Isınma problemi yaşamadım. Ayarlardan 120FPS'e çekince 1 saat kesintisiz oynadıktan sonra çok değil ama hissedilebilir bir ısınma durumu yaşadım fakat 90FPS veya 60FPS oynarken bir sorun yoktu. Genel olarak kullanımı çok hoş ve rahat bir telefon ekran canlılığı vs. olsun beni çok memnun bıraktı. Bu aralar yoğun kullanmama rağmen hiçbir sorun yaşamıyorum. Gayet memnunum ve bence fiyatını sonuna kadar hak eden bir telefon. Almayı düşünen varsa öneririm.

Eki Görüntüle 2104632Eki Görüntüle 2104633

Selamlar. Şu an batarya performansı ve ısınma durumu nasıl hala memnun musunuz S23 almak istiyorum ama o kadar para vermek istemiyorum. 9 saat ekran süresi fevkalade mükemmel. Oyunlarla falan 6 saate düşse bile bana yeterli olur. Şu an nasıl memnun musunuz telefondan. Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

Selamlar. Şu an batarya performansı ve ısınma durumu nasıl hala memnun musunuz S23 almak istiyorum ama o kadar para vermek istemiyorum. 9 saat ekran süresi fevkalade mükemmel. Oyunlarla falan 6 saate düşse bile bana yeterli olur. Şu an nasıl memnun musunuz telefondan. Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?
20-30 dakika yüksek ayarlarda ağır oyunlar oynadığımda cihaz ısındı lakin onun dışında herhangi bir ısınma sorunu yaşamadım. Şuanda maalesef 9 saatlik süre 6-7 saate düştü. Güncellemelerden dolayıdır diye tahmin ediyorum. Ben çok memnunum, işimi fazlasıyla görüyor. S23 tabii ki daha iyi bir tercih olur lakin yine de fazla para vermek istemiyorum diyorsanız alabilirsiniz. Güzel cihaz, işinizi fazlasıyla görür.

20-30 dakika yüksek ayarlarda ağır oyunlar oynadığımda cihaz ısındı lakin onun dışında herhangi bir ısınma sorunu yaşamadım. Şu anda maalesef 9 saatlik süre 6-7 saate düştü. Güncellemelerden dolayıdır diye tahmin ediyorum. Ben çok memnunum, işimi fazlasıyla görüyor. S23 tabii ki daha iyi bir tercih olur lakin yine de fazla para vermek istemiyorum diyorsanız alabilirsiniz, işinizi fazlasıyla görür.

Şöyle bir kullanımım olacak sizce yeterli olur mu? Sabah Max 2 saat bakabileceğim telefona.
Gün içinde ara ara toplasan bir, bir buçuk saat bakabileceğim. Akşam 22.00, 22.30'dan sonra yatana kadar oynayacağım. Yani gün boyu elimde olmayacak ama elime aldığım zaman kesintisiz sosyal medya oyun karışık kullanacağım. Bir yerde de kamera kullanmak daha hızlı şarj bitiriyor diye görmüştüm, kamerayı hiç kullanmıyorum.

Şöyle bir kullanımım olacak sizce yeterli olur mu? Sabah Max 2 saat bakabileceğim telefona.
Gün içinde ara ara toplasan bir, bir buçuk saat bakabileceğim. Akşam 22.00, 22.30'dan sonra yatana kadar oynayacağım. Yani gün boyu elimde olmayacak ama elime aldığım zaman kesintisiz sosyal medya oyun karışık kullanacağım. Bir yerde de kamera kullanmak daha hızlı şarj bitiriyor diye görmüştüm, kamerayı hiç kullanmıyorum.
Gün içinde yeter, akşam ise yüksek ihtimalle 1 buçuk saatlik oyundan sonra şarj etmeniz gerekir.

Gün içinde yeter, akşam ise yüksek ihtimalle 1 buçuk saatlik oyundan sonra şarj etmeniz gerekir.

Oo çok iyiymiş bana hayli yeter. Şu an kullandığım telefonla 2 saat bile ekran süresi alamıyorum çok eski olduğu için. Bu telefondan geçeceğim için her telefonun bataryası iyi hissettirir diye düşünüyorum.

Açık öğretimde okuyorum. Ön lisans öğrencisiyim.
Ben aldığımda Samsung Shop'da öğrenci indirimi oluyordu. Yanında kulaklık hediyesi ile 17.200₺'ye almıştım. Haziranda sistemi değiştirmişler; sadece edu, meb, k12 uzantılı mail adreslerine sahip olanlar yararlanabiliyormuş şuanda. Attığım linkten güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Geri
Yukarı