2024 yılında YouTube'a başlanır mı?

Hocam İlber Ortaylı editi yapsa sonrada Mete Han kimdir diye video çekse tutar. Çok fazla kitap okuması lazım.
Hocam ama eğer ki Celal Şengör veya İlber Otyalı editi yapsa baya linç yeğeceğini düşünüyorum

Hocam arada yüksek bir kalite farkı var. Profesyonel gibi başlarsa daha hızlı büyüyeceğini düşünüyorum ben. Kolaya kaçmayı doğru bulmuyorum.
Ben senelerdir Capcut'ı kullanıyorum sorunsuz çalışıyor ve Premier'le özellikleri hemen hemen aynı.

Hocam ama eğer ki Celal Şengör veya İlber Otyalı editi yapsa baya linç yeğeceğini düşünüyorum
Hocam savuncak işte veya Atatürk + Enver Paşa editi yapacak kanal bu direk. Ama yine söylüyorum günde 2-3 saat kitap okuması lazım. Kitap okuma nedeni ise bilmeden bir içeriği üretemez.

Hocam eğer çekeceksen oyun videoları shorts için "Yabancı Adlı Oyunların Açılımı ve Anlamları" adlı bir seri çekebilirsin

Savuncak da o linç eden kitle çok değişik bir kitle

Ben savunuyorum ama benim kitle 123 kişi büyürse sıkıntı olabilir ama def eder bence zekiyse.

Veya parti editi yapıcan Ör: yedinciok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…