2024 YKS AYT matematik kitap önerileri

rimexlz

Decipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Geforce RTX 2080 - AMD RYZEN 7 3800XT - MSI MAG B550 - 16 GB RAM
Okyanus Yayınları 40 seansta AYT matematik
Okyanus Yayınları, temeli zayıf olan öğrencilerin temel bilgisini güçlendirmesi için 40 seans kitap serisi hazırladı. 40 seansta AYT matematik kitabı da bunlardan bir tanesidir. Temel seviyede hazırlık soruları ve konu anlatım yazılarıyla sizin bilginizi artırmayı hedefler.

1702728798055.png

Üç dört beş AYT matematik soru bankası
YKS matematik kitap önerileri arasında hiç şüphesiz ki üç dört beş yayınları tarafından hazırlanan matematik kitapları harikadır. Eğer YKS sınavına giriyorsanız hem TYT için hem de AYT için üç dört beş'in matematik kitaplarını mutlaka çözmelisiniz.

1702728474042.png

Benim hocam AYT matematik soru bankası
Benim hocam YouTube kanalındaki videolar ile tanıdığımız İlyas GÜNEŞ tarafından hazırlanan bir kitaptır. Kitaptaki soruların tamamı kaliteli ve sınava uygun şekilde hazırlanmıştır.

1702728596120.png

Bilgi Sarmal yayınları AYT matematik soru bankası
Bilgi Sarmal yayınları da sınava yönelik başarılı kitaplarıyla bilinen bir yayınevidir. Tıpkı diğer kitaplarında olduğu gibi bu kitapta da kalitesini ve farkını ortaya koymuş.

1702728694819.png

kitap resimleri kitapseç sitesinden alınmıştır.

Benim Hocam TYT var bende de ama çok basit soruları var. Yeni nesil gibi duruyor ama bildiğiniz lise öğrencisi için 1+1 sorusu. Onun harici BS ve 345 iyidir. Okyanusu da bilmiyorum hiç çözmedim.

Benim hocam TYT var bende de ama çok basit soruları var. Yeni nesil gibi duruyor ama bildiğiniz lise öğrencisi için 1+1 sorusu. Onun harici bs ve 345 iyidir. Okyanusu da bilmiyorum hiç çözmedim.

Doğrudur hocam benim hocam TYT'de biraz basit ama güzel sorular var.

3D AYT matematik çözmeyeni polis abiler içeri almıyor. Şaka bir yana soruları çok tatlı.

Benim hocam TYT var bende de ama çok basit soruları var. Yeni nesil gibi duruyor ama bildiğiniz lise öğrencisi için 1+1 sorusu. Onun harici bs ve 345 iyidir. Okyanusu da bilmiyorum hiç çözmedim.

Listede 3D, baris yayinlari yok xd.

Barış yayınları koymadım. 3D'nin TYT'si öneriliyor öğrenciler tarafından onu TYT makalemde kullanacağım :)

3D AYT matematik çözmeyeni polis abiler içeri almıyor. Şaka bir yana soruları çok tatlı.

Hocalarım 3D AYT mi yoksa Bilgi Sarmal AYT mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı