2024 YKS için kitap önerisi

Lyk7a

Hectopat
Yer
Türkiye, Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050Tİ
i5-12500H
512GB M.2 SSD
16GB RAM
Öncelikle üniversite hakkında açtığım 50. konu falan neyse 2024 YKS'ye gireceğim amacım mezuna kalmadan iş bulabileceğim üniversiteden makine mühendisliği okuyup mühendis olmak, tek hayat amacım bu. Mühendis olmak benim için bir kurtuluş o yüzden çok çalışacağım. Bana önereceğiniz test kitabı soru bankası vb var mı? Çok fazla arka arkaya konu açtığım için üzgünüm.

TYT/AYT?
Temelin nasıl?
Bunları belirtmen lazım.
Bende edebiyat tarih biyoloji coğrafya var ancak matematik kimya ve fizik yok temelim 9. Sınıftan beri var ancak üstüne hiç koymadım şimdi çalışmaya başlayacağım.

Bende edebiyat tarih biyoloji coğrafya var ancak matematik kimya ve fizik yok temelim 9. Sınıftan beri var ancak üstüne hiç koymadım şimdi çalışmaya başlayacağım.
TYT olarak bir liste paylaşayım, AYT için önerim yok şu anlık çünkü ben de halen AYT başlamış değilim.

TYT olarak bir liste paylaşayım, AYT için önerim yok şu anlık çünkü ben de halen AYT başlamış değilim.
Teşekkür ederim bende matematik orta düzeyde var biraz daha altı kimyam ortlama fizik ise diğerlerine göre kötü mühendislik için bunları gerekiyor, son 1 sende mezuna kalmadan başarabilir miyim?

Hocam konudan sapıyorum ama eğer bu meslekten memnun olacaksanız seçin, maaş için bölüm seçilmez.

AYT tarafında matematik için Bilgi Sarmal, 345 öneririm.
Meslekten memnunum staj gördüğüm fabrikada mühendis abilerimlede konuştum gayet bilgililer ve makinelere ayrı bir ilgim var teşekkür ederim öneriniz için ayrıca.

Geri
Yukarı