YKS için kitap tavsiyesi

perfectoo

Hectopat
Merhaba TYT-AYT olarak kitap tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Aşağıdaki derslerden en iyi kitaplar hangileridir?
TYT matematik:
TYT matematik problem:
TYT matematik geometri:
TYT Türkçe dil bilgisi:
TYT Türkçe paragraf:
TYT fizik:
TYT biyoloji:
TYT kimya:
AYT matematik:
AYT fizik:
AYT kimya:

Merhaba TYT-AYT olarak kitap tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Aşağıdaki derslerden en iyi kitaplar hangileridir?
TYT matematik:
TYT matematik problem:
TYT matematik geometri:
TYT Türkçe dil bilgisi:
TYT Türkçe paragraf:
TYT fizik:
TYT biyoloji:
TYT kimya:
AYT matematik:
AYT fizik:
AYT kimya:
Seviye nedir?

TYT matematik:
TYT matematik problem:
TYT matematik geometri:
TYT Türkçe dil bilgisi:
TYT Türkçe paragraf:
TYT fizik:
TYT biyoloji:
TYT kimya:
AYT matematik:
AYT fizik:
AYT kimya:
Üçdörtbeş yayınları öneririm.

Giriş, ortalama, ileri, derece öğrencisi olarak nitelendireceksek ileri diyebilirim.

Elimdeki kitaplar görselde yer alıyor. Bugün kitaplığımı düzenlerken elimdeki kitapların fotoğraflarını çektim.

IMG20230828145202.jpg

IMG20230828145259.jpg

IMG20230828145334.jpg

IMG20230828145404.jpg

IMG20230828145435.jpg

Son düzenleme:
Giriş, ortalama, ileri, derece öğrencisi olarak nitelendireceksek ileri diyebilirim.

Elimdeki kitaplar görselde yer alıyor. Bugün kitaplığımı düzenlerken elimdeki kitapların fotoğraflarını çektim.

Eki Görüntüle 1920902

Eki Görüntüle 1920903

Eki Görüntüle 1920904

Eki Görüntüle 1920905

Eki Görüntüle 1920906
Sonunda birinde simya kitapları çözmüş birisi gördüm o kitapların kıymetini bilin hoş kitaplardır. Eve geçince öneri listemi atarım hocam.

İleri seviyeyim dediniz buna göre söylüyorum
Tyt mat Kitaplarınız gayet iyi yenisine gerek yok.
Tyt problem Hız ve Renk problem iyidir mavi testler kolay gelse de kırmızı testlerde vaoov dersiniz Orijinal problem ve Acil problemlerde iyidir bunları da ekleyin Apotemi genelde detay ve zor olur ama şahsen Problem kitabının çok zor olduğunu düşünmüyorum ama çözün tabi ki.
Geometri çok önemli tyt ayt 20 soru var fiziğe verdiğin önemi buna da vereceksin Acilin ilacı kolaydır Sonuç Geometri orta seviyedir Bilgi Sarmal orta-zor seviyedir Orijinal ve sonrası ise üst seviyedir.
Dil bilgisi Bilgi Sarmal güzeldir Paragraf ise her türden kitabı çözün ama 345 paragraf denemsi ile Kurgulu paragraf kitabını çözmeden gelmeyin.
Tyt Fen: Çok zor kitaba gerek yok 345 tyt fizik ve biyoloji biyotik biyoloji alın Bilgi Sarmal tyt kimya da ekleyin.
Ayt fen için Bilgi Sarmal Ayt Kimya ve Biyoloji alın fiziğini önermiyorum fizik için 345 ve egzersiz fizik alın bunları bitirince konu açın yenilerini ekleriz.

Son düzenleme:
Sonunda birinde simya kitapları çözmüş birisi gördüm o kitapların kıymetini bilin hoş kitaplardır. Eve geçince öneri listemi atarım hocam.

İleri seviyeyim dediniz buna göre söylüyorum.
TYT mat kitaplarınız gayet iyi yenisine gerek yok.
TYT problem hız ve renk problem iyidir mavi testler kolay gelse de kırmızı testlerde vaoov dersiniz orijinal problem ve acil problemlerde iyidir bunları da ekleyin apotemi genelde detay ve zor olur ama şahsen problem kitabının çok zor olduğunu düşünmüyorum ama çözün tabii ki.
Geometri çok önemli TYT AYT 20 soru var fiziğe verdiğin önemi buna da vereceksin acilin ilacı kolaydır sonuç geometri orta seviyedir bilgi sarmal orta-zor seviyedir orijinal ve sonrası ise üst seviyedir.
Dil bilgisi bilgi sarmal güzeldir paragraf ise her türden kitabı çözün ama 345 paragraf denemsi ile kurgulu paragraf kitabını çözmeden gelmeyin.
TYT fen: Çok zor kitaba gerek yok 345 TYT fizik ve biyoloji biyotik biyoloji alın bilgi sarmal TYT kimya da ekleyin.
AYT fen için bilgi sarmal AYT kimya ve biyoloji alın fiziğini önermiyorum fizik için 345 ve egzersiz fizik alın bunları bitirince konu açın yenilerini ekleriz.

Şu anda paragraf için 345 sıfır risk alacağım. Ve bir daha hiç paragraf almayacağım. Tamamen denemelerle devam edeceğim. Dil bilgisi kısmında ise elimdeki kitabı kullanacağım. Bizde bu sene 9 saat Türkçe olacak. Okulda 9 saat Türkçe gördükten sonra zaten bu kitaplar hemen biter diye düşünüyorum. Kitapları yalayıp yutmak ve her derste branş denemesi çözmek en mantıklısı olur gibi duruyor.
TYT matematik kısmında sizinde dediğiniz gibi yeterli kitabım var. Problem için tüm soruları en ince ayrıntısına kadar çözeceğim. Tek sorun geometri için olacak. Geometri için kitap almam gerekiyor.
TYT fizik kısmında temelim var. 345 alıp kalanını da branş denemeleri ile taçlandıracağım.
TYT biyoloji için kaliteli kitabım yok. Biyotik alırım.
TYT kimya için seviyem hiç iyi değil. Tek eksik olduğum ders kimya. Palme almayı düşünüyorum.
AYT matematik kısmında elimdeki kitaplar güzel. Ancak kaynak biterse 3D alacağım.
AYT fizik için kitap almayacağım.
AYT kimya için eksiklerim var. Bilgi sarmal alabilirim. Palme alabilirim.
AYT biyoloji için orta seviyeyim. Hangi kitabı alsam bilemedim. Bilgi sarmal alabilirim.

Sonuç olarak alacağım kitaplar:

TYT Türkçe: 345 sıfır risk paragraf.
TYT-AYT geometri: Emin değilim.
TYT fizik: 345.
TYT biyoloji: Biyotik.
TYT kimya: Emin değilim.

AYT matematik: 3D.
AYT kimya: Emin değilim.
AYT biyoloji: Emin değilim.

Hangisini alacağımdan emin olmadığım dersler için son öneriniz nedir?

Şu anda paragraf için 345 sıfır risk alacağım. Ve bir daha hiç paragraf almayacağım. Tamamen denemelerle devam edeceğim. Dil bilgisi kısmında ise elimdeki kitabı kullanacağım. Bizde bu sene 9 saat Türkçe olacak. Okulda 9 saat Türkçe gördükten sonra zaten bu kitaplar hemen biter diye düşünüyorum. Kitapları yalayıp yutmak ve her derste branş denemesi çözmek en mantıklısı olur gibi duruyor.
TYT matematik kısmında sizinde dediğiniz gibi yeterli kitabım var. Problem için tüm soruları en ince ayrıntısına kadar çözeceğim. Tek sorun geometri için olacak. Geometri için kitap almam gerekiyor.
TYT fizik kısmında temelim var. 345 alıp kalanını da branş denemeleri ile taçlandıracağım.
TYT biyoloji için kaliteli kitabım yok. Biyotik alırım.
TYT kimya için seviyem hiç iyi değil. Tek eksik olduğum ders kimya. Palme almayı düşünüyorum.
AYT matematik kısmında elimdeki kitaplar güzel. Ancak kaynak biterse 3D alacağım.
AYT fizik için kitap almayacağım.
AYT kimya için eksiklerim var. Bilgi sarmal alabilirim. Palme alabilirim.
AYT biyoloji için orta seviyeyim. Hangi kitabı alsam bilemedim. Bilgi sarmal alabilirim.

Sonuç olarak alacağım kitaplar:

TYT Türkçe: 345 sıfır risk paragraf.
TYT-AYT geometri: Emin değilim.
TYT fizik: 345.
TYT biyoloji: Biyotik.
TYT kimya: Emin değilim.

AYT matematik: 3D.
AYT kimya: Emin değilim.
AYT biyoloji: Emin değilim.

Hangisini alacağımdan emin olmadığım dersler için son öneriniz nedir?
Evet kitaplarınız gayet güzel alacaklarınız da güzel şimdi diğerlerine gelirsek.
TYT kimya: Bilgi Sarmal veya Hız ve Renk ikisi de çok güzel.
Ayt kimya: Önce Bilgi Sarmal sonra Palme çözülmeli seviye olarak.
Ayt biyoloji: Bilgi Sarmal ve Biyotik çok güzeldir
Geometriniz kaç net acaba?

Evet kitaplarınız gayet güzel alacaklarınız da güzel şimdi diğerlerine gelirsek.
TYT kimya: Bilgi sarmal veya hız ve renk ikisi de çok güzel.
AYT kimya: Önce bilgi sarmal sonra palme çözülmeli seviye olarak.
AYT biyoloji: Bilgi sarmal ve biyotik çok güzeldir.
Geometriniz kaç net acaba?

Geometri orta seviye hocam. Temelim var biraz. Ama çok iyi değilim geometri için. Orta seviye bir öğrenci için öneriniz nedir?

Geometri orta seviye hocam. Temelim var biraz. Ama çok iyi değilim geometri için. Orta seviye bir öğrenci için öneriniz nedir?
Yukarda dediğim gibi orta seviyeye Sonuç tyt-ayt soru bankası orta-zor seviyeye Bilgi Saram alınmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı