2024'de 2 yeni Mafia oyunu gelebilir

1960 da geçen Mafia oynu baştan sıkıntılı duruyor. 1900-1950 arasında geçse daha iyi olurdu, Mafia 1 1930 da, Mafia 2 1950'de geçtiğini düşünürsek Mafia 4 1940'da geçse güzel olurdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun adı:Mafia:The New York broken dreams
Oyun 1960'lı yıllarda geçecekmiş. Anladığım kadarıyla bir kadın bir erkek ana karakter olacak. Bu tarz oyunlarda kadın karakter biraz saçma ama görüntülere bakınca güzel bir şey çıkacak gibi. Harita New York-Los Angeles karışımı olacakmış. Diğer oyun ise Mafia primordial. Konusunu daha önce açtım. Ama anlamadığım mevzu Mafia 3 de 60'larda geçiyor onu nasıl ayarlayacaklar bilmiyorum.

Zaten bir Mafia oyunu geliştiriyorlar. Bu sene sonu gibi çıkçak diye biliyorum.

1960'larda geçecek olan mafya havasının ne kadar kaliteli olacağı tartışılır. Yanlış hatırlamıyorsam serinin üçüncü oyunu da 1968 yılında geçiyordu ve pek kaliteli yapım değildi. Gerekirse 1890'larda geçsin, 1960'ın yukarısına çıkmaması gerektiğini düşünüyorum.

1960'larda geçecek olan mafya havasının ne kadar kaliteli olacağı tartışılır. Yanlış hatırlamıyorsam serinin üçüncü oyunu da 1968 yılında geçiyordu ve pek kaliteli yapım değildi. Gerekirse 1890'larda geçsin, 1960'ın yukarısına çıkmaması gerektiğini düşünüyorum.
Üçüncü oyunun zamanı ile ilgisi yok acele ile yapmaya çalıştılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı