2024'te iPhone 13 Pro Max alınır mı?

padden

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 16-sn0011nt
Rtx 4060 Amd Ryzen 7840Hs
16 Gb Ram
Dükkana mal alacağız aldığımız firma geçen sene 13 Pro Max hediye etti annem kullanıyor. Şimdi tekrar alacağız 15 Pro verecekler. Bana 13 Pro Max kalacak kullanılır mı?

Dükkana mal alacağız aldığımız firma geçen sene 13 Pro Max hediye etti annem kullanıyor. Şimdi tekrar alacağız 15 Pro verecekler. Bana 13 Pro Max kalacak kullanılır mı?

Neden kullanılmasın bedava mı verdiler o telefonları?

Ekiden iPhone 6S Plus vardı istediğim her şeyi yapıyordum şu an iPhone 11 var mis gibi şu ana kadar bir sıkıntısını görmedim.

Sormak istedim ve hayır bedava değil. Yüklü miktarda malzeme alıyoruz.

Garip geldide ondan sormak istedim kusura bakmayın o telefon hala kullanılır bendeki iPhone 11 mermere düştü alt kasada çizik var sadece taklalar atan telefonda sadece çizik var cayır cayır çalışıyor o telefonda kullanılır merak etmeyin.

Garip geldide ondan sormak istedim kusura bakmayın o telefon hala kullanılır bendeki iPhone 11 mermere düştü alt kasada çizik var sadece taklalar atan telefonda sadece çizik var cayır cayır çalışıyor o telefonda kullanılır merak etmeyin.

Yok hocam ne demek şöyle anlatayım hırdavat dükkanımız var şimdi 1.5 milyon liralık malzeme karşılığı hediye ediyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı