2024'te iPhone 7 ne zamana kadar kullanılabilir?

TeknoHatimi

Decapat
Yer
Ankara
Arkadaşlar ikinci el temiz uygun fiyatlı bir iPhone 7 buldum. Telefonum arızalı ama bunu alıp almama konusunda endişeliyim. iOS 15 sürümünü en son almış. WhatsApp, Instagram, YouTube gibi uygulamalar ne zamana kadar destekler, 2 yıl kullanabilir miyim?

İkınci bir seçenek Samsung A11 var. Ancak onun faturası yok, riskli midir?

Saydigin uygulamalar su an iOS 12 istiyor minimum. Eger 13-14-15 diye ilerlerse en az 3 yil daha gideri var. Tabii bunun garantisi yok, o yuzden bir sey demek zor. Gittigi yere kadar kullanabilirsin, ise yaramaz hale geldiginde satarsin.

Arkadaşlar ikinci el temiz uygun fiyatlı bir iPhone 7 buldum. Telefonum arızalı ama bunu alıp almama konusunda endişeliyim. iOS 15 sürümünü en son almış. WhatsApp, Instagram, YouTube gibi uygulamalar ne zamana kadar destekler, 2 yıl kullanabilir miyim?

iPhone 7 artık Instagram'da Reels izlerken dahi kasan telefon. iOS 15 aldı almasına ama performans bu seviyede yani haberiniz olsun. Öyle milletin ağzına sakız olmuş "abi 6S bile teklemeden kullanılıyor halen" lafları faso fiso. Saydığınız uygulamaları da 2 yıl boyunca destekleyeceğini düşünüyorum.
Faturası olmayan cihaza da bulaşmayın derim.

Artık minimum iPhone 8 alınması daha doğru olur. Instagram minimum iOS 15 istiyor artık. YouTube iOS 14, Whatsapp iOS 12 istiyor. Bütçe nedir?

iPhone 7 artık Instagram'da Reels izlerken dahi kasan telefon. iOS 15 aldı almasına ama performans bu seviyede yani haberiniz olsun. Öyle milletin ağzına sakız olmuş "abi 6S bile teklemeden kullanılıyor halen" lafları faso fiso. Saydığınız uygulamaları da 2 yıl boyunca destekleyeceğini düşünüyorum.
Faturası olmayan cihaza da bulaşmayın derim.

Hocam zaten sosyal medyanın basit mesajlaşma gibi işlevlerini kullanıyorum. Benim aklıma takılan uygulamaların destek verip vermemesi.
Faturası olmasa, IMEI sorgulatarak alsam da olur mu? Teşekkürler.

Hocam zaten sosyal medyanın basit mesajlaşma gibi işlevlerini kullanıyorum. Benim aklıma takılan uygulamaların destek verip vermemesi.
Faturası olmasa, IMEI sorgulatarak alsam da olur mu? Teşekkürler.
Anladım hocam o zaman işinizi görür. IMEİ sorgulatarak alabilirsiniz ama orada çok bir şey çıkmaz. Cihaz TR cihazı mı onu öğrenmiş olursunuz. Fatura yoksa garantiye de bakmıyorlar eğer garantisi varsa. İlla o kişiden almak zorunda mısınız? Piyasada bir sürü A11 var başka satıcılardan almanızı öneririm.

Geri
Yukarı