2024'te Logitech F310 veya F710 alınır mı?

RAGNARst

Kilopat
Başka kol önermeyin, bu 2 koldan hangisi alınır? Bütçem bunlara yetiyor ve 0 alacağım. F710'un pili ne kadar gider bilen var mı? Kablolu olan F310'da RT lt tuşları hassasiyeti ayarlamalı mı yoksa düz basmalı mı oluyor bilen var mı?

Hocam yanıtın için teşekkürler ama Xbox kollarının yerleşimini sevmiyorum analog ortada olacak bence.
Hocam sizi anlıyorum ama Logitech ürettiği F serisi inanılmaz sert ve hiç rahat değil haberiniz olsun. Belli bir saatten sonra kullanımda sizi zorlayacaktır. Onun haricinde illa bu tarz bir gamepad alacağım derseniz ben zamanında F310 kullanmıştım. F710'da pilli hali denebilir ama kaç saat vb. gidiyor bir fikrim yok.

Elden ele değişiyor ben kesinlikle F serisi gamepad ile oynayamıyorum elime oturmuyor ki ellerim incedir teknoloji marketinde bir dene birçoğunda oluyor 2. el PS3 - PS4 kolu alabilirsin.

Hem fiyatı hem de konforu yüzünden F710 alınmaz.
F710 kullanıyorum belli bir süreden sonra ellerim ağrıyor. Çok kaba ve rahatsız edici bir gamepad.

Başka kol önermeyin, bu 2 koldan hangisi alınır? Bütçem bunlara yetiyor ve 0 alacağım. F710'un pili ne kadar gider bilen var mı? Kablolu olan F310'da RT lt tuşları hassasiyeti ayarlamalı mı yoksa düz basmalı mı oluyor bilen var mı?

F310 kullanıyorum 200 TL'ydi ben aldığımda RT lt tuşları tetikli yarış oyunlarında falan ne kadar basarsan o kadar hızda gidiyor şu anki fiyatlarını bilmiyorum ama artık daha iyi gamepadler çıkmıştır az bir bütçe daha verip yenilerini almak daha mantıklı.

Hocam yanıtın için teşekkürler ama Xbox kollarının yerleşimini sevmiyorum analog ortada olacak bence.
Not: l2 r2 tuşlarından ölü bölge yok gibi bu arada bide kendi kendine ölü bölgesini otomatik algılıyıp düzelltiyor isterseniz test videolu veya görselli bir şekilde size sunabilirim

Hocam bende sizin gibi düşündüm aynen dedim xbox kolları yerleşimini sevmem falan sonra medimark gittim ve deneme yaptım ve elime hem rahat oturdu hemde çok daha yumuşak f710 da vardı deneme için onuda denedim ve kayış gibiydi analogları benim aldığım kol ise msi gc30 v2 bakabilirsin 6 aydır kullanıyorum ve memnunum kolldan 1 adet almıştım spnra 2. Yide aldım arkadaşlar bile artık bu kollarla oynuyor bizim evde toplanıp fifa pes street fighter vs oynuyoruz şans vermeni şiddetle tavsiye ediyorum. Ha şöyle bir şey var eğer bütçe olarak alamayacaksan gc20 V2 de alabilirsin sadece kablolu o

Geri
Yukarı