F710 veya F310

Merhaba. İlk defa gamepad kullanacağım. Çoğu kişi F710 önerdi şu an Amazon'da 419 TL ama şöyle bir sorun var F710 modeli şarj değil pil ile çalıştığı için şarj edilebilir pil ve şarj aleti almam gerekiyor şu an Duracell'in şarj aleti ve pili 300 TL yani toplam 719 TL tutuyor bu yüzden bende bir alt modeli olan F310'u alacağım tek fark kablosuz ve titreşimsiz olması arada 400TL fiyat farkı var. Sizce ne yapmalıyım?

Bende yeni F710 aldım 2 saatlik kullanımda kopma gecikme tarzı şeyler fark etmedim. Pil olayının ne kadar gideceğini bilmiyorum ama F710 öneririm. RT ve LT tuşları biraz ağır. Normal PS 4 kolu kullandıysan onun 1.5 katı falan ağırlıkta. F310 daha hafif diye biliyorum F710a göre. Kısaca bu bütçede üzmez.

Kısaca, F710, Wireless sebebinden dolayı F310'dan biraz daha büyük ve ağır. Artı, tuşları anında göndermiyor F310 gibi, bir kaç milisaniye geçip atıyor. Fakat F710'da titreşim var. Ben olsam F310 alırdım, çünkü anında gönderiyor ve hafif ve küçük. Fakat titreşim ve kablolu olmansını istiyorsanız, maalesef F510 discounted oldu.

Duracell'in o şarj aleti pek kaliteli değil. Ben Xbox için ıntellicharger kullanıyorum. Bütçeyi aşıyorsa F310 alabilirsiniz ancak titreşim bayağı önemli bir kontrolcüde.

Cevabın için teşekkürler zaten PC başında oynayacağım titreşim için 400 TL bütçemi çok aşar.

Kısaca, F710, Wireless sebebinden dolayı F310'dan biraz daha büyük ve ağır. Artı, tuşları anında göndermiyor F310 gibi, birkaç milisaniye geçip atıyor. Fakat F710'da titreşim var. Ben olsam F310 alırdım, çünkü anında gönderiyor ve hafif ve küçük. Fakat titreşim ve kablolu olmansını istiyorsanız, maalesef F510 discounted oldu.

F510 piyasada aktif olarak satılsaydı düşünmeden alırdım fakat satışı yok zaten masa başında olacağım titreşim içinde o kadar fark vermek bütcemi aşar F310 benim için daha iyi bir seçim olur.

Geri
Yukarı