2024'te Logitech F310 veya F710 alınır mı?

F710'un sıfır fiyatına baktım ve inanılmaz derecede artmış. Bütçeyi sadece 100-150 TL arttırarak indirimden faydalanın.

GC20 ile aynı fiyatta 8BitDo ultimate c varken alınmaz.

Yeni bir hesap açıp alın. İlk sipariş kuponu ile 1250 gibi bir şeye geliyor. 8BitDo varken GC20 önermem alınmaz.

Zorunluluk yoksa F710 önermem. Bu bütçe de Xbox dizilimi ile kol alırsın adamakıllı ancak.

Son düzenleme:
F gamepad alma, korkunç bir alet. Ergonomiye tamam de, tuşların tuğla sertliğinde olmasına tamam de, tasarımına tamam de, 9 yıl önce çıkmış olmasına rağmen bin liraya dayanmasına tamam de ama analoglara tamam demek için hayatında sadece pac-man oynamış olman gerek.

Son 1 yılda üretilen F (en azından 310) analogları 4 aya tamamen ölüyor. Her defasında garantiye göndermen gerekecek, ki bu da çok vakit kaybı bence. Garantisi bittikten 4 ay sonra çöpe atacaksın cihazı yani ona göre.

Bütçeyi arttırıp daha düzgün aletler al. Bende biliyorum daha dün almayı planladığın joyistiğin bir anda 500TL zam gelmesinin hissini, ama yapacak birşey yok.

-ülke neresi?
-TR.
-sen gamepad önerisi istiyormuşsun?
-e-evet abi?
-sökül lan o zaman burda eğlenceye yer mi var sandın?
-abi joyistik sadece?
-umurum dışı +%230 vergi!

Bende hem F710 hem F310 hem de MSI GC30 V2 var. Bir kere MSI GC20 kablolu. Ayrıca D-Pad ve Trigger'ları beğenmedim kullanışlılık olarak. Yoksa fena Gamepad değil. F710 ve F310'a göre çok daha rahat bir Gamepad. Bence artık kablolu alınmamalı.

Tek oynadığım FIFA 24 reisler oda günde Max 2 3 saat falan, çok üst bir şey almama gerek yok diye düşünüyorum F310 almak geliyor içimden ama forumda da bu işi bilen çok kişi var laf dinlemek lazım. MSI olana bir baktım da genelde pek önermiyorlar videolarda falan anlamadım pek.

Tek oynadığım FIFA 24 reisler oda günde Max 2 3 saat falan, çok üst bir şey almama gerek yok diye düşünüyorum F310 almak geliyor içimden ama forumda da bu işi bilen çok kişi var laf dinlemek lazım. MSI olana bir baktım da genelde pek önermiyorlar videolarda falan anlamadım pek.
Hocam ben de sadece fifa 24 oynamak için almıştım. Kötü değil tabii ki ama bence bu fiyatını hak etmiyor. Not olarak da düşeyim belki benim kullanımımdan kaynaklıdır ama sol analogda hafif gevşeme oluştu gibi kendi etrafında dönmeye başladı. Herkeste olmayabilir çok da rahatsız edici değil ama olmasa da olurdu açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı