2024'te PS3 alınır mı?

Aslında bu yanlış bir bakış açısı mesela Bloodborne hala gelmedi veya PC'ye gelenler 2-3 sene sonra geliyor. Benim exclusive merakım olmasa PS5 almazdım çünkü bu oyunları kaldırabilecek bir bilgisayarım var ama PC'ye gelecekti ne zaman gelecek diye düşünmek can sıkıyor. Veya Last of Us gibi rezalet şekilde çıkma ihtimali de var tabii.

Yani bence de öyle. Belirli bir tarihleri yok ki PS oyunlarının PC'ye gelmeleriyle ilgili. Önce PS'ye bir yıl sonra da PC'ye gelseler ama birde işin içine optimizasyon yönü de giriyor iyice belirsiz bir durum haline geliyor.

Yani bence de öyle. Belirli bir tarihleri yok ki PS oyunlarının PC'ye gelmeleriyle ilgili. Önce PS'ye bir yıl sonra da PC'ye gelseler ama bir de işin içine optimizasyon yönü de giriyor iyice belirsiz bir durum haline geliyor.

Türkiye de konsollar çok pahalı millet hala PS3 alınır mı? Diyor. Gerçekten çok canım sıkılıyor bu duruma. Adamlar orada ekran kartı parasına konsol alıp rahatına bakıyor biz burada alınır mı diye canımızı yiyoruz ya.

Ben en iyisi bir tane 9. nesil Xbox kontrolcüsü alayım PC de oynayayım. Sadece bu içime sindi :D

Eğer bilgisayarınız iyiyse PS3 emülatörü de kullanabilirsiniz.

Exclusive oyunlar ne kadar üst kalite olsa da yeni çıkan hiçbir oyunu oynayamamaya değecek kadar değil hiçbiri.

Aslında değer ben Series S aldığımda Forza dışında oynayacak oyun bulamamıştım. Ama PS3 kütüphanesine bakarsanız yüzlerce hatta binlerce oyun görürsünüz. Ve emin olun o oyunların kalitesi bugünkü kaliteden daha iyi.

İnternetin iyiyse TV'ye Steam Link kur kendi bilgisayarından stream ederek oyna.

Vereceğiniz paraya değmez gibi. Aktif olarak bir arkadaşımda kullanıyoruz. Hafta sonları evinde toplanıp PES 2018 oynuyoruz, bize keyif veriyor ancak bu alete para vermek yerine ya Xbox Series S ya da PS4 Slim alın. Xbox Series S tercihen daha mantıklı çünkü yeni nesil oyunları da oynatıyor.

Geri
Yukarı